Ağır Araç Taşıma hizmeti için bölgenizde çekici, oto kurtarıcı, araç kurtarıcı ve çekici hizmetinde 7/24 yanınızdayız. Profesyonel kadrolarımız ile Avrupa standartlarında çekici hizmeti sunan Çekici 365, % 100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

Ağır Araç Taşıma

Ağır Araç Taşıma hizmetlerinde çekicindan çekici hizmetlerine kadar tüm kurtarma işlerinde profesyonel destek sağlıyoruz. Uygun fiyatlı kurtarma hizmeti ile bütçenizi sarsmadan sizi bu durumdan kurtarmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

 

 

Çekici 365, başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Bolu, Düzce, Sakarya, Kocaeli, Yalova, Çanakkale, Balıkesir, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne’nin tüm bölgelerinde araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı bulunduğunuz yerden alıp dilediğiniz yere güvenle ve en ekonomik fiyatla taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde % 100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Çekici 365, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Ağır Araç Taşıma Hizmeti

Araç Kurtarma

Bölgenizde her türlü aracın kurtarılması, taşınması işini profesyonel ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket etmektedir.

Araç çekici

Bölgenizde her türlü aracın çekilmesi ya da taşınması işini uzman ekiplerimize bırakın. Kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket eder.

Sıfır Araç Taşıma

Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, sıfır araç taşıma hizmeti için 7/24 göreve hazır. Sıfır araç taşıma hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşıma

Tekne taşıma hizmetlerinizi Türkiye’nin en güvenli taşıma firması ile yapın, gözünüz arkada kalmasın.

Motosiklet Taşıma

Motosikletiniz arızalandığında ya da taşınmasını istediğinizde çekici tek adresiniz. Hemen arayın, 7/24 alanında uzman profesyonel ekibimiz nerede olursanız olun, gelsin. Profesyonel kadrolarımız ile Avrupa standartlarında çekici hizmeti alın.

Karavan Taşıma

Tek telefonla, karavanınızı Türkiye’nin neresinde olursa olun bulunduğunuz yerden alıyor, dilediğiniz yere en ekonomik yolla ve güvenle teslim ediyoruz. Çekici365, % 100 müşteri memnuniyeti garantisi altındasınız. Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz.

Ağır Vasıta Taşıma

Kamyon, kamyonet, çekici, traktör, otobüs, minibüs gibi ağır vasıta araçlarınızın taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimize güvenle çektirebilirsiniz. Uygun fiyatlı kurtarma hizmeti ile bütçenizi sarsmadan sizi bu durumdan kurtarmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Oto Kurtarma

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kurtarma hizmetleri için hemen arayın, gelelim. Farklı nedenlerden dolayı yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızda olacaktır.

 

İstanbul Çekici Hizmetleri

Otoçekici İstanbul bölgesinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Esenler çekiciÜsküdar çekiciÇatalca çekiciSilivri çekiciMaltepe çekiciKadıköy çekiciSarıyer çekiciFatih çekiciBeyoğlu çekici, Sultanbeyli çekiciArnavutköy çekiciBeylikdüzü çekiciTuzla çekiciÜmraniye çekiciPendik çekiciBahçelievler çekiciŞile çekiciBüyükçekmece çekiciSancaktepe çekiciAtaşehir çekici,

Gaziosmanpaşa çekiciKüçükçekmece çekiciZeytinburnu çekiciAdalar çekiciAvcılar çekiciBayrampaşa çekiciBaşakşehir çekiciSultangazi çekiciKartal çekiciEsenyurt çekiciEyüp çekiciÇekmeköy çekiciBakırköy çekiciKağıthane çekiciBeşiktaş çekiciGüngören çekiciBağcılar çekiciŞişli çekiciBeykoz çekici olarak da hizmet veriyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?