Şile çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar oto kurtarma, araç çekici, motosiklet çekici işlerinde uzman araç kurtarma desteği sağlar. Çekici 365 güvencesiyle, bölgenize en uygun çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Şile Çekici

Şile çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

 

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Şile Çekici hizmetleri

Şile bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici, sıfır araç taşıma, ağır araç taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç kurtarma hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Şile Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Şile ve çevresinde Çekici 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Şile çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Şile Oto Çekici Hakkında

Şile Çekici yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Şile Çekici araç yardım olarak, binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma ve yol yardım hizmeti üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet çekici ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun oto çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Şile çekici oto yardım; araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Şile Çekici Hizmeti Bölgeleri

 

Şile çekici

İstanbul Şile’nin her noktasına hizmet veren firmamız Oto çekiciihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor

Kömürlük çekici

Kömürlük ve çevresine araç çekici ve çekici hizmetleri veriyoruz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim.

Ahmetli çekici

Otoçekicinda 7/24 çekici hizmetleri için güvenle bizi arayabilirsiniz. Ahmetli ve civarında araç taşıma hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz.

Kurfallı çekici

Kurfallı ‘da hızlı, ekonomik ve kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim.

Çayırbaşı çekici

Oto çekici ve çekici hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak hakkınız. Çayırbaşı bölgesindeyseniz, arayın, kaliyeli hizmet alın.

Yaka çekici

Yaka bölgesinde hesaplı otoçekici arıyorsanız tam yerine geldiniz. % 100 müşteri memnuniyet garantisi veren firmamızı güvenle seçebilirsiniz.

Darlık çekici

Darlık ve çevresinde çekici ve çekicilarda, profesyonel deneyime sahip uzman kadromuz ile 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

İmrenli çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda İmrenli çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Meşrutiyet çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Meşrutiyet çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Erenler çekici

Başınıza bir kaza geldi ve en hesaplı oto çekici hizmetini arıyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz! Erenler çekici hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

Karabeyli çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Karabeyli çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Kalem çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Kalem çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Ağva çekici

Oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Ağva çekici size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Karacaköy çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Karacaköy çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir.

Çengilli çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Çengilli çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Korucu çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Korucu çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Balibey çekici

Yolculuk maceranız kabusa dönmesin. Yolda kaldıysanız endişeye gerek yok! Balibey çekici size hemen ulaşır. Şimdi arayın.

Değirmençayırı çekici

Değirmençayırı ve tüm bölgelerine araç çekici sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Değirmençayırı çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

Bozgoca çekici

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok Bozgoca çekici bir telefon kadar yakın.

Kızılca çekici

Kızılca ve tüm bölgelerine araç çekici sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Kızılca çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

Ağva Merkez çekici

Başınıza bir kaza geldi ve en hesaplı oto çekici hizmetini arıyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz! Ağva Merkez çekici hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

Esenceli çekici

Başınıza bir kaza geldi ve en hesaplı oto çekici hizmetini arıyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz! Esenceli çekici hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

Gökmaşlı çekici

Otoban çekici ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Gökmaşlı çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Kabakoz çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Kabakoz tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Kabakoz çekici için hemen arayın.

Kurna çekici

Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Kurna çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın.

İmrendere çekici

Haftanın 7 günü 24 saat İmrendere çekici sizlere araç çekici hizmet vermektedir.

Alacalı çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Alacalı çekici sizlere araç çekici hizmet vermektedir.

Yeniköy çekici

Trafikte her şey yolunda giderken bir anda aracınız durdu. Telefonunuz yanınızda olsun yeter. Yeniköy çekici ile her şey yolunda. Hemen bize ulaşın.

Yeşilvadi çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Yeşilvadi çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Kumbaba çekici

Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Kumbaba çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın.

Avcıkoru çekici

Profesyonel araç çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyoruz. Avcıkoru çekici kolaylığın bölgedeki tek adresi.

Sortullu çekici

çekici hizmeti gerektiğinde Sortullu çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Kervansaray çekici

Kervansaray bölgesinde her yere oto çekici hizmeti sağlıyoruz. Yolda kalınca Kervansaray çekici hemen imdada yetişir.

Hacıllı çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Hacıllı çekici firmaları için hemen arayın.

Akçakese çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Akçakese çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Osmanköy çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Osmanköy çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

Kadıköy çekici

Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz Kadıköy çekici orada!

Sahilköy çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Sahilköy çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Doğancılı çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Doğancılı çekici firmaları için hemen arayın.

Çelebi çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Çelebi çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Şuayipli çekici

Nerede yolda kalırsanız kalın Şuayipli çekici orada.

Çataklı çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren Çataklı çekici size en yakın çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Bucaklı çekici

Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz Bucaklı çekici orada!

Geredeli çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Geredeli çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Oruçoğlu çekici

Uygun fiyatlı oto çekici için Fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi Oruçoğlu çekici hizmetini arayın ve farkı görün.

Karakiraz çekici

En ucuz çekici hizmeti için hemen Karakiraz çekici hizmet ağını arayın. Sizin için en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini biz sunuyoruz.

Çavuş çekici

çekici hizmeti gerektiğinde Çavuş çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Karamandere çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Karamandere çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Göçe çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Göçe çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

Hasanlı çekici

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok Hasanlı çekici bir telefon kadar yakın.

Ulupelit çekici

Trafikte her şey yolunda giderken bir anda aracınız durdu. Telefonunuz yanınızda olsun yeter. Ulupelit çekici ile her şey yolunda. Hemen bize ulaşın.

İsaköy çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda İsaköy çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Sofular çekici

Oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Sofular çekici size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Yazımanayır çekici

Yazımanayır bölgesinde her yere oto çekici hizmeti sağlıyoruz. Yolda kalınca Yazımanayır çekici hemen imdada yetişir.

Göksu çekici

Otoban çekici ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Göksu çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Soğullu çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Soğullu çekici sizlere araç çekici hizmet vermektedir.

Ovacık çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Ovacık çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Teke çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Teke çekici oto çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

Yaylalı çekici

Kaza geliyorum demez! Günün her saati bir aksilik olabilir ve yolda kalabilirsiniz. Yaylalı çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Üvezli çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Üvezli çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Ağaçdere çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Ağaçdere çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Çekici 365 Hakkında

İstanbul çekici olarak 2002 yılından bu yana yol yardım, Motosiklet çekici, karavan çekici, sıfır araç çekici ve araç kurtamada tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm araç çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?