Kocaeli çekici, Kocaeli’nin tüm bölgelerinde çekici, Çekici ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Çekici 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Oto çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

Kocaeli Çekici hizmetleri

Çekici 365, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

 

 

Kocaeli bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Bilmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Kocaeli Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Kocaeli Çekici

Kocaeli çekici olarak, merkez ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Karamürsel çekici, Çayırova çekici, Dilovası çekici, Kandıra çekici, Körfez çekici, Başiskele çekici, Kartepe çekici, Gölcük çekici, İzmit çekici, Darıca çekici, Gebze çekici ve Derince bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

 

Ofis Koltuk Tamiri

Kocaeli çekici hizmeti bölgeleri

Karamürsel çekici

Karamürsel çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İhsaniye, Akçat, Yalakdere, Çamçukur, Dereköy, Karamürsel, Hayriye, Kadriye, Tepeköy, Senaiye, 4-jul, Suludere, Nusretiye, Avcıköy, Fulacık, Çamdibi, Safiye, Kayacık, Osmaniye, Karapınar, Oluklu ve İnebeyli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çayırova çekici

Çayırova çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Şekerpınar, Yeni, Atatürk, İnönü, Çayırova, Akse, Emek, Özgürlük, Cumhuriyet, Tosb Otomotiv (osb) ve Gebze Osb2 bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Dilovası çekici

Dilovası çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Orhangazi, Dilovası, Köseler, Kocaeli-gebze Kömürcüler Osb, Organize Sanayi Bölgesi, Kayapınar, Cumhuriyet, Demircilerosb, Fatih, Tepecik, Mimar Sinan, Çerkeşliosb, Yeniosb ve Turgut özal bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kandıra çekici

Kandıra çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Sucuali, Kaymaz Erikli, Kırkarmut, Sarıahmetler, Çamkonak, Kıncıllı, Kaymaz, Karlı, Kandıra, Karaağaç, Hacışeyh, Hıdırlar, İncecik, Eğercili, Elmacık, Kabaağaç, Hacımazlı, Hediyeli, Karadivan, Hüdaverdiler, Kanatlar, Hacılar, Çalyer, Doğancılı, Döngelli, Duraklı, Dalca, Duraçali, Cebeci, Çerçili, Akçakese, Babaköy, Bağırganlı, Antaplı, Bolu, Topluca, Akçaova, Akdurak, Aydınlık, Akbal, Çalköy, Babalı, Bozburun, Çalca, Ağaçağıl, Alefli, Avdan, Akıncı, Çakmaklar,

Beyce, Balaban, Ahmethacılar, Balcı, Yusufça, Sarıcaali, Ferizli, Merkez Erikli, Safalı, Pirceler, Sepetçi, Kocakaymas, Sarıgazi, Terziler, Süllü, Pınardüzü, Kızılcapınar, Üğümce, Tatarahmet, Selimköy, Teksen, Pınarlı, Pelitpınarı, Mancarlar, Lokmanlı, Kubuzcu, Gebeşler, Esentepe, Şerefsungur, Sarnıçlar, Kurtyeri, Sinanlıbilallı, Beylerbeyi, Mülküşehsuvar, Çakırcaali, Yağcılar, Özbey, Selametli, Deliveli, Orhan ve Seyitaliler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Körfez çekici

Körfez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kirazlıyalı, Alihocalar, Sevindikli, Hacı Akif, Dere, Hacı Osman, Kuzey, Belen, Güney, Dikenli, Cuma, Şemsettin, Cumhuriyet, Atalar, Kutluca, Naip, Agah Ateş, Mimar Sinan, Sipahiler, Yukarı Hereke, Şirinyalı, Esentepe, Yavuz Sultan Selim, Hereke, Fatih, Yeniyalı, Tütünçiftlik, Himmetli, Osmanlı, Çamlıtepe, Kalburcu, Elmacık, Çıraklı, Barbaros ve İlimtepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Başiskele çekici

Başiskele çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yuvacık, Mehmetağa, Sepetlipınar Sb, Karşıyaka, Döngel, Bahçecik, Kılıçarslan, Fatih, Damlar, Camidüzü, Serdar, Vezirçiftliği, Başiskele, Barbaros, Atakent, Kazandere, Aydınkent, Körfez, Ovacık, Servetiye Karşı, Tepecik, Serindere, Yeniköy, Seymen, Yuvacık Yakacık, Doğantepe, Kullar Yakacık, Servetiye Cami, Yeşilyurt, Karadenizliler, Aksığın, Altınkent, Havuzlubahçe, Kullar, Paşadağ, Sepetlipınar, Kullar Tepecik, Şehitekrem ve Mahmutpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kartepe çekici

Kartepe çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Büyükderbent, Sultaniye, Acısu, Balaban, Eşme, Serinlik, Emekevler, Pazarçayırı, Nusretiye, Rahmiye, Köseköy, Ketenciler, Dumlupınar, Derbent, Maşukiye, Ataşehir, Uzunçiftlik, Fatih Sultan Mehmet, Arslanbey, İbrikdere, Suadiye, Arslanbey Osb, Ataevler, Çepni, Sarımeşe, Uzunbey, Ertuğrul Gazi, Şirinsulhiye, Uzuntarla, Eşmeahmediye, İstasyon, Şevkatiye ve Havluburun bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gölcük çekici

Gölcük çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Siyretiye, Hasaneyn, Yeni, Ulaşlı Yalı, Yukarı, İcadiye, Gölcük, Selimiye, Donanma, Dumlupınar, Hisareyn Merkez, Değirmendere Yalı, Nüzhetiye, Ferhadiye, Merkez, Örcün, Ulaşlı Yavuz Sultan Selim, Değirmendere, Şevketiye, Piyalepaşa, Ümmiye, Cumhuriyet, Çiftlik, Eskiferhadiye, Ayvazpınarı, Mesruriye, Şirinköy, Düzağaç, Karaköprü, Deniz Evler, İrşadiye, Yüzbaşılar, Körfez, Yazlık Yeni, Mamuriye, Değirmendere Merkez, Sofular, Yunus Emre, Panayır, İpek Yolu, Şehitler, Halıdere Yalı, Hamidiye, Lütfiye, İhsaniye Merkez, Nimetiye, Kavaklı, Halıdere Yeni ve Saraylı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

İzmit çekici

İzmit çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Doğan, M.alipaşa, Bayraktar, Hakaniye, Kozluca, Nebihoca, Çubuklubala, Hacıhasan, Gedikli, Gültepe, Alikahya, Ambarcı, Alikahya Osb, Sekbanlı, Fethiye, Terzibayırı, Ortaburun, Körfez, Kozluk, Arpalıkihsaniye, Kabaoğlu, Sanayi, İzmit, Biberoğlu, Sahil, 28-jun, Şirintepe, Tepecik, Ayazma, Yenişehir, Gülbahçe Kadriye, Fatih, Sultaniye, Zabıtan, Tepeköy, Akarca, Tavşantepe, Süverler, Bekirdere, Atatürk (osb), Çavuşoğlu, Alikahya Fatih, Karabaş, Kaynarca, Akçakoca, Çağırgan, Çayırköy, Yenice, Cumhuriyet, Kocatepe, Dağköy, Akmeşe Atatürk, Emirhan, Orhaniye, Arızlı, Hatipköy, Ömerağa, Balören, Mecidiye, Sepetçi, Süleymaniye,

Yenidoğan, Saraybahçe, Zeytinburnu, Çubukluosmaniye, Sarışeyh, Kurtdere, Eseler, Karaabdülbaki, Akmeşe Cumhuriyet, Düğmeciler, Tüysüzler, Kemalpaşa, Böğürgen, Karadenizliler, Cedit, Yeni, Veliahmet, Hacıhızır, Orhan, Sapakpınar, Çarşı, Fevzi çakmak, Serdar, Alikahya Atatürk, Kulmahmut, Topçular, Kuruçeşme Fatih, Bağlıca, Kadıköy, Malta, Erenler, Alikahya Cumhuriyet, Gündoğdu, Kulfallı, Akpınar ve Gökçeören bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Darıca çekici

Darıca çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bağlarbaşı, Nenehatun, Yalı, Sırasöğütler, Darıca, Abdi Ipekçi, Emek, Fevziçakmak, Zincirlikuyu, Cami, Bayramoğlu, Yeni, Kazımkarabekir ve Osmangazi bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gebze çekici

Gebze çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Beylikbağı, Barış Sb, Kirazpınar, Pelitli, İnönügebze Güzeller Osb, Hacıhalil, Mudarlı, Hürriyet, Adem Yavuz, Ahatlı, Hatipler, Kadıllı, Balçık, Gebze, Yağcılar, Güzeller, İnönü, Mimar Sinan, Sultan Orhan, Tatlıkuyu, Tavşanlı, İnönü Mah Gebze Plastikçiler Osb, Ovacık, Eskihisar, Tepemanayır, Elbizli, Yavuz Selim, Kargalı, Gebze Osb, Duraklı, İstasyon, Denizli, Osman Yılmaz, Cumhuriyet, Mevlana, Yenikent, Arapçeşme ve Cumaköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Derince çekici

Derince çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yavuz Sultan, Yenikent, Çenedağ, Kaşıkçı, Tahtalı, Çavuşlu, Fatih Sultan, Terziler, Toylar, Sırrıpaşa, Mersincik, Deniz, İbnisina, Dumlupınar ve Geredeli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?