Balıkesir çekici; araç taşıma hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyet garantisi veriyor. çekici 365 güvencesiyle, Balıkesir ve çevresinde en uygun çekici ve araç kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Balıkesir Çekici

Çekici 365, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

 

 

Balıkesir bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Bilmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle ve isg kuralları çerçevesinde taşıyalım.

Balıkesir Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Balıkesir çekici hizmeti veren Çekici 365 olarak, İzmir ve çevresinde çekici, oto kurtarıcı, araç kurtarıcı ve çekici konularında yardımcı olmak için buradayız.

Balıkesir çekici hizmetleri

Balıkesir çekici olarak, Balıkesir ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Edremit, Ayvalık, Susurluk, Bandırma, Marmara, Kepsut, Dursunbey, Altıeylül, Burhaniye, İvrindi, Savaştepe, Manyas, Havran, Bigadiç, Karesi, Sındırgı, Gömeç, Gönen, Erdek ve Balya bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Balıkesir çekici Hizmeti Bölgeleri

Gönen çekici

Gönen çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Körpeağaç, Ilıcak, Saraçlar, Balcıdede, Gaybular, Dumanalan, Taştepe, Hafızhüseyinbey, Köteyli, Çınarpınar, Hodul, Kavakoba, Plevne, Üzümlü, Rüstem, Fındıklı, Ayvalıdere, Balcı, Şaroluk, Gökçesu, Armutlu, Üçpınar, Çığmış, Kınalar, Tırnova, Killik, Küpçıktı, Ulukır, Çakmak, Çınarlı, Ilıcaoba, Gelgeç, Turplu, Tuzakçı, Karasukabaklar, Kocapınar, Bostancı, Hasanbey, Akçaali, Alaettin, İncirli, Sarıköy, Çatak, Kalfaköy, Yürükkeçidere, Gündoğan, Alacaoluk, Söğüt, Bakırlı, Ekşidere, Suçıktı, Kavakalan, Dereköy, Akçapınar, Kalburcu, Çobanhamidiye, Karaağaçalan, Keçeler, Yeniakçapınar, 100.yıl, Osmanpazar, Pehlivanhoca, Altay, Korudeğirmen, Malkoç, Çiftlikalan, Koçbayır, Kurtuluş, Buğdaylı, Çalıoba, Reşadiye, Çifteçeşmeler, Karalarçiftliği, Küçüksoğuklar, Hacıvelioba, Tütüncü, Ortaoba, Paşaçiftlik, Çalıca, Gönen, Beyoluk, Kumköy, Dışbudak, Büyüksoğuklar, Tahtalı ve Sebepli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Erdek çekici

Erdek çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Harmanlı, Aşağıyapıcı, Atatürk, Halitpaşa, Yukarıyapıcı, Tatlısu, Ormanlı, Karşıyaka, Poyrazlı, Balıklı, Doğanlar, Erdek, Alaettin, Ocaklar, Sahil, İlhan, Kestanelik, Hamamlı, Narlı, Çakıl, Şahinburgaz, Ballıpınar, Paşalimanı, Yalı, Zeytinli, Belkıs, Turan, Çeltikçi ve Tuzla bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Edremit çekici

Edremit çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kadıköy, Turhanbey, Edremit, Ortaoba, Kızılkeçili, Akçay, Güre, Narlı, Altınkum, Güre Cumhuriyet, Bostancı, Mehmetalan, Pınarbaşı, Yaşyer, Çamcı, Yolören, Camivasat, Cennetayağı, Darsofa, Hacıtuğrul, Atatürk, Avcılar, İskele, Şahindere, Çamlıbel, Eroğlan, Beyoba, Altınoluk, Yaylaönü, Tuzcumurat, Kapıcıbaşı, Cumhuriyet, Gaziilyas, Hekimzade, Kavlaklar, Doyran, Tahtakuşlar, Hamidiye, Soğanyemez, Arıtaşı, Zeytinli, Hacıarslanlar, Dereli, Çıkrıkçı, Gazicelal ve İbrahimce bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Avrupa Yakası çekici

Ayvalık çekici

Ayvalık çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çamoba, Altınova, 150 Evler, Murateli, Ayvalık, Kırcalar, Küçükköy, Çakmak, Karaayıt, Gazi Kemal Paşa, Alibeyadası, Zekibey, Ali çetinkaya, Fevzipaşa-vehbibey, Türközü, Mutlu, Akçapınar, Beşiktepe, Kazım Karabekir, Tıfıllar, Fethiye, Namık Kemal, Hacıveliler, Mithatpaşa, Yeni, Üçkabaağaç, Hayrettinpaşa, Odaburnu, Hamdibey, Sahil Kent ve Sakarya bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Susurluk çekici

Susurluk çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yağcı, Balıklıdere, Kulat, Karşıyaka, Asmalıdere, Sultançayır, Eminpınarı, Karaköy, Susurluk, Han, Kışla, Orta, Sultaniye, Yeni, Kayıkçı, Bozen, Karapürçek, Göbel, Buzağılık, Duman, Gökçeağaç, Paşaköy, İclaliye, Yaylaçayır, Alibey, Gökçedere, Kayalıdere, Kiraz, Odalıdam, Reşadiye, Danaveli, Beyköy, Muradiye, Ümiteli, Babaköy, Kocapınar, Sülecek, Demirkapı, Ilıcaboğazı, Kepekler, Okçugöl, Söve, Ömerköy, Kalfaköy, Burhaniye, Yıldız, Şeker, Dereköy, Söğütçayır, Aziziye, Yahyaköy, Günaydın, Kurucaoluk, Ekinlik ve Gürece bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Bandırma çekici

Bandırma çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yeşilçomlu, Paşakent, Paşakonak, Bereketli, Dere, 17-sep, Bentbaşı, Sunullah, Levent, Beyköy, Dedeoba, Kuşcenneti, Misakça, Haydar çavuş, Orhaniye, Edincik, 100.yıl, Çakılköy, Yeniyenice, Doğanpınar, Ayyıldız, Dutliman, Doğa, Ergili, Bandırma, Aksakal, Çarıkköy, Paşamescit, Akçapınar, Yenice, Yeniziraatli, Çalışkanlar, Doğruca, Günaydın, Ömerli, 600 Evler, Mahbubeler, Yeni, Erikli, Yenisığırcı, Aydıncık(edincik) ve Bezirci bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Marmara çekici

Marmara çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Avşa, Topağaç, Okullar, Asmalı, Saraylar, Deniz, Gündoğdu, Cumhuriyet, Ekinlik, Yiğitler ve Marmara bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kepsut çekici

Kepsut çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kayaeli, Camiiatik, Küçükkatrancı, Karacaören, Kalburcu, Dalköy, Kepsut, Servet, Büyükkatrancı, Kepekler, Örencik, Sarıçayır, İsaalan, Nusret, Şeremetler, Dereli, Karagöz, Karahaliller, Kayacıklar, Mestanlar, Sayacık, Bektaşlar, Beyköy, Akçakertil, Mahkeme, Piyade, Eyüpbükü, İhsaniye, Yenice, Akçaköy, Yoğunoluk, Mehmetler, Yaylabaşı, Tilkicik, Yeşildağ, Mezitler, Seçdere, Bükdere, Göbel, Camiicedit, Kasapzade, Alagüney, Çalkandil, Saraç, Tekkeışıklar, Tuzak, Bağtepe, Gökköy, Sarıfakılar, Recep, Mahmudiye, Ovacık, Darıçukuru ve Osmaniye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Dursunbey çekici

Dursunbey çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gazellidere, Beyel, Şabanlar, Mahmudiye, Karamanlar, Çakırca, Durabeyler, Kavakköy, Küçükler, Aşağımusalar, Hasanlar, Saçayak, Çınarköy, Veliler, Büyükakçaalan, Sakızköy, Çanakçı, Kuzköy, İstasyon, Kurtlar, Reşadiye, Sarnıçköy, Karakaya, Taşpınar, Kavacık, Naipler, Hacıahmetpınarı, Alaçam, Çelikler, Ericek, Hacıömerler, Kızılöz, Gökçedağ, Kazimiye, Gölcük, Vakıf, Işıklar, Dereköy, Selimağa, Hindikler, Adaören, Süleler, Akçagüney, Çaltıcak, Hamzacık, Çatalçam, Cebeci, Göbül, Resüller, Poyracık, Turnacık, Çiftçi, Hacılar, Yukarımusalar, Hopanlar, Boyalıca, Sebiller, Delice, Kumlu, Sinderler, Beyce, Karapınar, Dursunbey, Kızılcadere, Doğancılar, Tepeköy, Umurlar, Odaköy, İsmailler, Tafak, Çamköy, Bayıryüzügüney, Bozyokuş, Aziziye, Karyağmaz, Karagöz, Sarısipahiler, Kardeşler, Tezlik, Dada, Arıklar, Örenköy, Kireç, Çakmak, Güğü, Hondular, Şenköy, Meydançayırı, Mıcırlar ve Sağırlar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Altıeylül çekici

Altıeylül çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Ataköy, Çandır, Çakıllık, Çiftçidere, Karaman, Dereköy, Karakavak, Küçükbostancı, Kirazköy, Hacı Ilbey, Gaziosmanpaşaosb, Kozderegüvem, Kasaplar, Büyükbostancı, Yenice, Aslıhantepeciği, Türkali, Sütlüce, Beşpınar, Dişbudak, Bereketli, Ovaköy, Gökköy, Aynaoğlu, Macarlar, Yeşiller, Konakpınar, Altıeylül, Ayvatlar, Kürse, Akçaköy, Turnalar, Kılcılar, Bahçedere, Aslıhan, Bağalan, Karamanlar, Kuşkaya, 1.gündoğan, Aliağa, Kesirven, Paşaköy, Gündoğan, Bayat, Dallımandıra, Halalca, Gümüsçesme, Gökçeören, Tayyipler, Dereçiftlik, Selimiye, Ertuğrul, Kozören, Nergiz, Yeşilyurt, Çamköy, Ortamandıra, Kirazpınar, Taşpınar, Küpeler, Karakaya, Kutludüğün, Boğatepe, İnkaya, Meryemdere, Çınarlıdere, Çiftlikköy, Sarıalan, Çukurhüseyin, Yıldız, Pamukçu, Karabeyler, Taşköy, Orhanlı, Gaziosmanpaşa, Dedeburnu, Ayşebacı, Balıklı, Ovabayındır, Köylü, Gaziosmanpaşa Osb, 2.gündoğan, Plevne ve Hasan Basri çantay bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Burhaniye çekici

Burhaniye çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Ören, Cumhuriyet, Yaylacık, Karadere, Hacıbozlar, Yabancılar, Hürriyet, İskele, Şahinler, Hisarköy, Burhaniye, Çallı, Şarköy Osb, Kuyucak, Yunuslar, Kuyumcu, Çamtepe, Ağacık, Çoruk, Börezli, Damlalı, Geriş, Mahkeme, Öğretmenler, Kocacami, Hacıahmet, Kırtık, Avunduk, Dutluca, Bahadınlı, Bahçelievler ve Pelitköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

İvrindi çekici

İvrindi çekicimiz Evciler, Gebeçınar, İvrindi, Kınık, Yürekli, Kuşdere, Çukurlar, Küçükılıca, Kayapa, Kurtuluş, Osmanköy, Küçükyenice, Kışladere, Büyükılıca, Döşeme, Soğanbükü, Aşağıkaleoba, Sofular, Bedrettin, Sakarya, Eriklikömürcü, Geçmiş, Çukuroba, Gömeniç, Demirciler, Sarıpınar, Ayaklı, Kıpıklar, Korucu, Gözlüçayır, Kocaeli, Susuzyayla, Gökçeler, Kiraz ören, Bozören, 7-sep, Büyükfındık, Büyükyenice, Kocaoba, Yeşilköy, Çiçekli, Kaşağıl, Okçular, Sarıca, Hüseyinbeyobası, Çelimler, Çobanlar, Kına, Akçal, Yukarıkaleoba, Yaren, Hacıahmetler, İkizce, Taşdibi, Ilıcakpınar, Mallıca, Gökçeyazı, Karaçepiş ve Yağlılar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Savaştepe çekici

Savaştepe çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Dikmeler, Yeşilhisar, Sarısüleymanlar, Yolcupınarı, Fatih, Çavlı, Çiftlikdere, Eğerci, Karacalar, Kurudere, Minnetler, Söğütlügözle, Tavşancık, Sıtmapınar, Yunakdere, Çukurçayır, Bozalan, Cumhuriyet, Hürriyet, Karaçam, Akpınar, Beyköy, Madenmezarı, Ardıçlı, Kocaören, Yukarıkaraçam, Kocabıyıklar, Hıdırbalı, Güvem, Savaştepe, Zafer, Çaltılı, Türediler, Soğucak, Söğütçük, Yazören, Yukarıdanişment, Çamurlu, Güvemküçüktarla, Kalemköy, İstiklal, Mecidiye, Aşağıdanişment, Kongurca, Karapınar, Sarıbeyler, Deveören, İsadere, Pelitcik, Koğukyurt ve Esenköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Manyas çekici

Manyas çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yayla, Şevketiye, Yeni, Kalebayır, Hacıyakup, Hamamlı, Cumhuriyet, Çamlı, Çataltepe, Kalfa, Necip, Atatürk, Kubaş, Dereköy, Yeniköy, Değirmenboğazı, Salur, Manyas, Çarşı, Maltepe, Dura, Boğazpınar, Çal, Çavuşköy, Hekim, Kapaklı, Eskiçatal, Eşen, Kızık, Koçoğlu, Peynirkuyu, Tepecik, Darıca, Hacıosman, Karakabaağaç, Ören, Akçaova, Kızıksa, Kayaca, Eskimanyas, Doğancı, Işıklar, Süleymanlı, Haydar, Hacıibrahimpınarı, Çakırca, Kocagöl, Bölceağaç, İrşadiye, Erecek ve Kulak bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Havran çekici

Havran çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kocaseyit, Havran, Eseler, İnönü, Çiğitzade, Çakmak, Kobaklar, Taşarası, Temaşalık, Küçükdere, Mescit, Sarnıç, Tarlabaşı, Karaoğlanlar, Köylüce, Ebubekir, Camiikebir, Dereören, Fazlıca, Hallaçlar, Halılar, Çakırdere, Kalabak, Karalar, Hüseyinbeşeler, Tekke, Yeni, Büyükşapçı, Büyükdere, Tepeoba, Küçükşapçı, Kocadağ, Eğmir, Hamambaşı ve Çamdibi bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Bigadiç çekici

Bigadiç çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Camii, Emek, İskeleköy, Çamköy, Bekirler, Dikkonak, Doğançam, Hamidiye, Kızılçukur, Mecidiye, Yağcıbedir, Yürücekler, Kırca, Karabahçe, Hacıömerderesi, Çağış, Değirmenli, Köseler, İlyaslar, Kadıköy, Yeniköy, Işıklar, Tozağan, Dedeçınar, Okçular, Dündarcık, Meyvalı, Orta, 4-sep, Elyapan, Yukarıçamlı, Aşağıgöcek, Abacı, Adalı, Çayüstü, Aşağıçamlı, Küçükyeniköy, Kargın, Çekirdekli, İğciler, Alanköy, Çıtak, Çömlekçi, Çavuş, Fethibey, Hisarköy, Yolbaşı, Yeşildere, Bademli, Beğendikler, Topalak, Özgören, Yağcılar, Bigadiç, Yukarıgöçek, Bozbük, Çeribaşı, Kuyu, Durasılar, Davutça, Altınlar, Kayalıdere, Kürsü, Başçeşme, Emirler, Kozpınar, Davutlar, Turfullar, Kalafat, Kayırlar, Servi, Salmanlı, Osmanca, Babaköy, Çaldere, Akyar, Esenli, Güvemçetmi, Balatlı, Okçularyeri ve Panayır bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Karesi çekici

Karesi çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Deliklitaş, Kamçıllı, Yağcılar, Akıncılar, Davutlar, Ovacık, Adnan Menderes, Hacı Ismail, Naipli, Atatürk, Maltepe, Yaylacık, Mirzabey, Kabakdere, Yıldırım, Dumlupınar, Beyköy, Kavaklı, Ortaca, 1.oruçgazi, Fethiye, Kalaycılar, Düzoba, Şamlı, Yeniköy, Kocaavşar, Çanacık, Turplu, Tatlıpınar, Köteyli, Ege, Karakol, Büyükpınar, Hisaralan, Yeniiskender, Hisariçi, Karesi, Kızpınar, Yaylabayır, Karabeyler, İbirler, 2.oruçgazi, Eski Kuyumcular, Aygören, Çaypınar, Aktarma, 2.sakarya, Armutalan, Alacabayır, Ziyaretli, Üçpınar, Taşkesiği, Kayabey, Yeni, Toybelen, Toygar, Ali Hikmet Paşa, Boğazköy, Bakacak, 1.sakarya, Halkapınar, Karaoğlan, Kırmızılar, Yeşilova, Yeroluk, Paşa Alanı, Sakarya, Kuva-i Milliye, Vicdaniye, Çay ve Kurtdere bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sındırgı çekici

Sındırgı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Mandıra, Karacalar, Çakıllı, Çaygören, Kızılgür, Bulak, Rızaiye, Karaağaç, Kepez, Gözören, Çayır, Camikebir, Bayraklı, Çelebiler, Kıranköy, Cüneyt, Danaçayır, Hisaralan, Yüreğil, Kurtuluş, Mumcuköy, Çıkrıkçı, Aslandede, Çaltılı, Çoturtepe, Umurlar, Şahinkaya, Eğridere, İbiller, Sındırgı, Kertil, Yaylacık, Yusufçamı, Sinandede, Alacaatlı, Armutlu, Bükrecik, Süller, Kocabey, Çılbırcı, Alakır, İzzettin, Küçükdağdere, Derecikören, Gölcük, Şapçı, Çamalanı, Işıklar, Devletlibaba, Karakaya, Camicedit, Kozlu, Kocakonak, Yaylabayır, Kocasinan, Pelitören, Kürendere, Pürsünler, Çavdaroğlu, Karagür, Dedeler, Yolcupınar, Osmanlar, Büyükdağdere, Düğüncüler, Emendere, Düvertepe, Alayaka, Aktaş, Eşmedere, Akçakısrak, Kınık, Küçükbükü, Ormaniçi ve Taşköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gömeç çekici

Gömeç çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Ulubeyler, Dursunlu, Yaya, Kemalpaşa, Hacıhüseyinler, Kuyualan, Karaağaç, Kobaşlar, Gömeç, Mithatpaşa, Hacıosman, Keremköy ve Kumgedik bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Balya çekici

Balya çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çamucu, Örenköy, Narlı, Karacahisar, Medrese, Doğanlar, Dereköy, Habipler, Patlak, Yazlık, Çakallar, Mancılık, Semizköy, Kaşıkçı, Farsak, Koca Camii, Alidemirci, Bengiler, Danişment, Kayapınar, Müstecap, Dörtyol, Değirmendere, Çiğdem, Yarışalanı, Yenikavak, Koyuneri, Kayalar, Balya, Enverpaşa ve Akbaş bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?