Tekirdağ çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar tüm kurtarma, araç çekici işlerinde profesyonel destek vermektedir. Yolda kaldığınızda, aracınız arıza yaptığında araç kurtarma hizmeti sunan Çekici 365, son model araçlarla 7/24 güvenilir hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Tekirdağ çekici hizmetleri

 

Aracınız arıza yapmış, yolda kalmışsanız, öncelikle aracınızı güvenli bir bölgeye çekerek park edin ve hemen Çekici 365’i tıklayın. Gerisini en güvenli ve ekonomik yolla biz halledelim. Tekirdağ çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Çekici hizmetinde dikkat etmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
 • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Tekirdağ çekici hizmeti için bilmeniz gerekenler

 • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
 • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
 • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

 

Tekirdağ Çekici hizmetleri

Tekirdağ Oto Çekici olarak, Tekirdağ ve ilçelerinde Çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Süleymanpaşa, Çorlu, Şarköy, Muratlı, Marmaraereğlisi, Malkara, Kapaklı, Çerkezköy, Hayrabolu, Ergene ve Saray bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Çekici 365 güvencesiyle, en uygun Çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
 • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Bilmeniz Gerekenler

 • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
 • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
 • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

Avrupa Yakası Çekici

 

Tekirdağ Oto Çekici Hizmeti Bölgeleri

Süleymanpaşa Çekici

Süleymanpaşa Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bıyıkali, Değirmenaltı, Karabezirgan, Kazandere, Aydoğdu, Semetli, Ormanlı, Gündüzlü, Araphacı, Kınıklar, Kaşıkçı, Nusratlı, Banarlı, Kumbağ, Otmanlı, Süleymanpaşa, Çanakçı, Yuva, Karadeniz, Yavuz, Zafer, Ahmedikli, Seymenli, Karahalil, Dedecik, Yeniköy, Bahçelievler, Yazır, Karaçalı, Tatarlı, Mahramlı, Kılavuzlu, Oruçbeyli, Yayabaşı, Işıklar, Ortaca, Hacıköy, Nusratfakı, Köseilyas, Ahmetçe, Ertuğrul, Selçuk, Naipköy, Barbaros, Karansıllı, Kayı, Evciler, Husunlu, Güveçli, Ferhadanlı, Altınova, Avşar, Hürriyet, Taşumurca, Aşağıkılıçlı, Karacakılavuz, İnecik, Eskicami, Karaevli, Osmanlı, Doğrukaracamurat, Generli, Yukarıkılıçlı, Demirli ve Karahisarlı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çorlu Çekici

Çorlu Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Deregündüzlü, Seymen, Önerler, Hıdırağa, Havuzlar, Cemaliye, Kazımiye, Kemalettin, Muhittin, Maksutlu, Silahtarağa, Esentepe, Reşadiye, Şeyhsinan, Hürriyet, Zafer, Silahtar, Nusratiye, Türkgücü Osb, Şahpaz, Cumhuriyet, Türkgücü, Hatip, Alipaşa ve Rumeli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Şarköy Çekici

Şarköy Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Mürefte, Çınarlı, Aşağıkalamış, Mursallı, Kocaali, Palamut, Gaziköy, Bulgur, Yayaköy, İstiklal, Gölcük, İğdebağları, Sofuköy, Camikebir, Yayaağaç, Hoşköy, Şarköy, Kızılcaterzi, Yukarıkalamış, Tepeköy, Uçmakdere, Yörgüç, Çengelli, Güzelköy, Eriklice, Beyoğlu, İshaklı, Kirazlı ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Muratlı Çekici

Muratlı Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İstiklalkurtpınar Osb, Fatih, Aydınköy, Muratlı, Hanoğlu, İnanlı, Aşağısevindikli, İstiklal-kurtpınar, Yeşilsırt, Kırkkepenekli, Kazım Dirik-turan, Yurtbekler, Müsellim, Kepenekli, Ballıhoca ve Yukarısırt bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Marmaraereğlisi Çekici

Marmaraereğlisi Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Sultanköy, Cedit Ali Paşa, Yeniçiftlik, Dereağzı, Türkmenli, Çeşmeli, Yakuplu ve Bahçelievler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Malkara Çekici

Malkara Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Sarıpolat, Kavakçeşme, Yenice, Sağlamtaş, Sarnıç, Küçükhıdır, Karacagür, Çimendere, Mestanlar, Çavuşköy, Yaylagöne, Hacısungur, Emirali, Kiremitlik, Davuteli, Izgar, Gözsüz, Yörücek, Balabancık, Çınaraltı, İshakça, Kadıköy, Hacıevhat, Elmalı, İbribey, Kermeyan, Cami Atik, Pirinççeşme, Müstecep, Malkara, Aksakal, Bağpınarı, Ballısüle, Gazibey, Deveci, Evrenbey, Doğanköy, Gönence, Yeni, Kalaycı, Karamurat, Ahmetpaşa, Kürtüllü, Kozyörük, Hemit, Ballı, Yaylaköy, Sarıyar, Karacahalil, Yılanlı, Bayramtepe, Demircili, Allıışık, Esendik ve Ahievren bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kapaklı Çekici

Kapaklı Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yanıkağıl, Cumhuriyet, Bahçeağıl, Bahçelievler, Karlı, Karaağaç Osb, Karaağaç, Mimar Sinan, İsmetpaşaosb, Kazım Karabekir, İnönü ve Pınarca bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çerkezköy Çekici

Çerkezköy Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bağlık, İstasyon, Cumhuriyet, Gazi Osman Paşa Osb, Çerkezköy, Veliköy-yalıboyu Osb, Gazi Mustafa Kemal Paşa Osb, Yıldırım Beyazıt Osb, Veliköy Osb, Fatih, Fevzi Paşa, Kızılpınar, Veliköy, Yıldırım Beyazıt, Gazi Osman Paşa ve Gazi Mustafa Kemalpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Hayrabolu Çekici

Hayrabolu Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kadriye, Hisar, Kılıçlar, Muzruplu, Yörükler, Kabahöyük, İlyas, Soylu, Hayrabolu, Danişment, Hedeyli, Umurbey, Susuzmüsellim, Temrezli, Avluobası, Bayramşah, Büyükkarakarlı, Çene, Kandamış, Emiryakup, Cambazdere, Kemallar, Kutlugün, Hacıllı, Buzağcı, Kahya, Yörgüç, Kurtdere, Umurçu, Canhıdır, Ataköy, Örey, Çerkezmüsellim, Hayraboluosb, Lahna, Karababa, Karayahşi, Hasköy, Fahrioğlu, Subaşı, Övenler, Dambaslar, Karabürçek, Şalgamlı, Aydınlar, İsmailli ve Karakavak bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ergene Çekici

Ergene Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Ulaş, Kırkgöz, Velimeşe Osb, Velimeşe, Paşaköy, Marmaracıkosb, Misinli, Marmaracık, Ahimehmet, Esenler, İğneler, Vakıflar, Yulaflı, Vakıflar Osb, Ulaş Osb, Sağlık, Karamehmet ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Saray Çekici

Saray Çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Osmanlı, Göçerler, Pazarcık, Ayaspaşa, Kurtdere, Karabürçek, Küçükyoncalı, Kavacık, Ayvacık, Çayla, Yeni, Çukuryurt, Bahçedere, Yuvalı, Saray, Güngörmez, Sofular, Büyükyoncalı, Bahçeköy ve Demirler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çekici 365 Hakkında

Tekirdağ çekici olarak 2002 yılından bu yana tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm oto çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?