Ankara çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar tüm kurtarma, araç çekici işlerinde profesyonel destek vermektedir. Yolda kaldığınızda, aracınız arıza yaptığında araç kurtarma hizmeti sunan Çekici 365, son model araçlarla 7/24 güvenilir hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Ankara çekici hizmetleri

 

Aracınız arıza yapmış, yolda kalmışsanız, öncelikle aracınızı güvenli bir bölgeye çekerek park edin ve hemen Çekici 365’i tıklayın. Gerisini en güvenli ve ekonomik yolla biz halledelim. Ankara çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Çekici hizmetinde dikkat etmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
 • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Ankara çekici hizmeti için bilmeniz gerekenler

 • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
 • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
 • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

 

Ankara çekici hizmeti bölgeleri

Elmadağ çekici

Elmadağ çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz;  Tatlıca, Deliler, Yenidoğan, Hasanoğlan Fatih, Lalabel, Şehitlik, Hasanoğlan Havuzbaşı, Kurtuluş, İsmetpaşa, Hasanoğlan Bahçelievler, Hasanoğlan, Seyitcemali, Yenipınar, Akçaali, Kuşçuali, Tekke, Elmadağ, Karacahasan, İstasyon, Üçevler, Gümüşpala, Yenimahalle, Kayadibi, Kemalpaşa, Aşağıkamışlı, Yeşildere Fatih, Taburlar ve Muzaffer Ekşi bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Avrupa Yakası çekici

Çankaya çekici

Çankaya çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yaşamkent, Emek, Eti, Oran, İlkadım, Çankaya, Karataş, Cebeci, Keklik Pınarı, Mimar Sinan, Hilal, Kırkkonaklar, Kömürcü, Şehit Cevdet özdemir, Murat, Çamlıtepe, Erzurum, Mustafa Kemal, Bilkent, Bayraktar, Kocatepe, Balgat, Alacaatlı, Üniversiteler, Aşağı Dikmen, Büyükesat, Ata, Maltepe, Barbaros, Doğuş, İleri, Çayyolu, Kültür, Yenişehir, Topraklık, Aşağı Imrahor, Aşağı öveçler, Tınaztepe, Aziziye, Aşıkpaşa, Bağcılar, Aydınlar, Fidanlık, Bahçelievler, Ayrancı, Yukarı öveçler, Ümit, Çiğdem, Ahlatlıbel, Karahasanlı, İncesu, Anıttepe, Akpınar, Akarlar, Kızılay, Konutkent, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, Söğütözü,

Namık Kemal, Mürsel Uluç, Mebusevleri, Osman Temiz, Yeşilkent, Korkutreis, Mutlukent, Seyranbağları, Şehit Cengiz Karaca, Remzi Oğuz Arık, Meşrutiyet, Sağlık, Yayla, Metin Akkuş, Nasuh Akar, Küçükesat, Naci çakır, Malazgirt, Öveçler, Yukarı Bahçelievler, Muhsin Ertuğrul, Zafertepe, Kazım özalp, Yakupabdal, Yıldız, Sancak, Ön Cebeci, Yücetepe, Oğuzlar, Kızılırmak, Umut, Tohumlar, İlkbahar, Karapınar, İlker, Kavaklıdere, İşçi Blokları, Dodurga, Boztepe, Harbiye, Cumhuriyet, Devlet, Ertuğrulgazi, Güvenevler, Cevizlidere, Çavuşlu, Dilekler, Birlik, Dikmen, Gökkuşağı, Huzur, Esat, Göktürk, Gaziosmanpaşa, Ehlibeyt, Fakülteler, 100. yıl ve 50. yıl bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Yenimahalle çekici

Yenimahalle çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yeniçağ, Kayalar, Batı Sitesi, Bilkent, İvedik Osb, Barış, Özevler, Çayyolu, Yunus Emre, Yeşilevler, Demetlale, Burç, Güzelyaka, Yeni Batı, Batıkent, Çarşı, Memlik, Uğur Mumcu, Yaşamkent, Ostim, Kuzey Yıldızı, Beytepe, Alacaatlı, Çamlıca, Karacakaya, Koru, İlkyerleşim, Kaletepe, Kardelen, Üniversiteler, Kentkoop, Ümit, Demetgül, Pamuklar, Emniyet, Güventepe, Macunköy, Barıştepe, Ostim Osb, Çiğdemtepe, Yuvaköy, Ergenekon, Ragıp Tüzün, Karşıyaka, Avcılar, Işınlar, Anadolu, Dodurga, Ergazi, Esentepe, Gazi, Varlık, Mehmet Akif Ersoy, Beştepe, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, İvedikköy, Macun, Tepealtı, A.o.çiftliği, 25-mar, Mutlukent, İvedikosb, Yenimahalle, Yakacık, Konutkent, Gayret, Şentepe, Aşağı Yahyalar, Yukarı Yahyalar, Demetevler, Susuz ve Serhat bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Mamak çekici

Mamak çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Derbent, Kayaş, Kutludüğün, Araplar, Ege, Lalahan, Abidinpaşa, Anayurt, Mamak, Tuzluçayır, Üreğil, Kızılca, Harman, Altınevler, Hürel, Durali Alıç, Yeni Bayındır, Mutlu, Gökçeyurt, Tepecik, Gülveren, Köstence, Hüseyingazi, Çiğiltepe, Bahçelerüstü, Bahçeleriçi, Akşemsettin, Mehtap, Fahri Korutürk, Kusunlar, Ptt Evleri, Altıağaç, Bostancık, Türközü, Yeşilbayır, Kazım Orbay, Cengizhan, Ortaköy, Akdere, Şahintepe, Şehit Cengiz Topel, Boğaziçi, Başak, Peyami Sefa, Karaağaç, Kutlu, Şirintepe, Çağlayan, Aşık Veysel, Dostlar, Küçük Kayaş, Karşıyaka, Balkiraz, Şafaktepe, Kıbrısköy, Kartaltepe, Bayındır ve Demirlibahçe bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Keçiören çekici

Keçiören çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çiçekli, Sarıbeyler, Hasköy (keç.), Kavacık Subayevleri, Etlik, Esertepe, Aktepe, Kamil Ocak, Bağlum, Köşk, Şehit Kubilay, Karşıyaka, Yakacık, Osmangazi, Bağlarbaşı, 23-apr, Yükseltepe, Ufuktepe, Şefkat, Yayla, Kanuni, Gümüşdere, Kalaba, Şenyuva, Atapark, Kösrelik, 19-may, Emrah, Karakaya, Kafkas, Sanatoryum, Hisar, Uyanış, Adnan Menderes, Ayvalı, Şenlik, Güzelyurt, Basınevleri, Kuşcağız, Aşağı Eğlence, Bağlum Güzelyurt, Yeşiltepe, Güçlükaya, Çalseki, Hasköy, Karargahtepe, Sancaktepe, Yeşilöz ve Bademlik bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Etimesgut çekici

Etimesgut çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Atakent, Kazım Karabekir, Eryamanevleri, Elvankent, Eryaman, Balıkuyumcu, Erler, Yavuz Selim, Oğuzlar, Bahçekapı, Tunahan, Yukarıyurtçu, Şehitali, Elvan, Etimesgut, Şeyh şamil, Güzelkent, Fatih Sultan, Süvari, İstasyon, 30ağustos, Şehit Osman Avcı, Göksu, Bağlıca, Piyade, Alsancak, Fevziye, Aşağıyurtçu, Topçu, Etiler ve Yurtçu bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çubuk çekici

Çubuk çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Mutlu, Kuyumcu, Kösrelik, Dalyasan, Eğriekin, Karataş, Yenice, Melikşah, Kızılca, Yazlıca, Küçükali, Saraycık, Tuğla, Okçular, Nusratlar, Avcıova, Sünlü, Sığırlıhacı, Akkuzulu, Çubuk, Sarıkoz, Kuruçay, Uluağaç, Yılmazköy, Barbaros, Yıldırım Beyazıt, Kızılöz, Karaman, Yıldırımaydoğan, Gökçedere, İkipınar, Özlüce, Fatih, Güldarpı, Gümüşyayla, Sarısu, Aşağıobruk, Tahtayazı, Yukarı çavundur, İmamhüseyin, Esenboğa Merkez, Aşağıçavundur, Mahmutoğlan, Akbayır, Demirci, Oyumiğde, Dedeler, Susuz, Ağılcık, Atatürk, Yazır, Muhsin Yazıcıoğlu, Yukarıemirler, Kapaklı, Durhasan, Hacılar, Karadana, Ovacık, Yavuzselim, Yıldırımelören, Yıldırımevci, Kutuören, Yaylak, Ömercik, Taşpınar, Yeşilkent, Aşağıemirler ve Kışlacık bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kalecik çekici

Kalecik çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Keklicek, Arkbürk, Çiftlikköy, Uyurca, Beykavağı, Değirmenkaya, Ahiler Yenice, Akcataş, Hacıköy, Kınık, Elmapınar, Gölköy, Kızılkaya, Karatepe, Dağdemir, Tilki, Yurtyenice, Yeşilöz, Mahmutlar, Şemsettin, Koyunbaba, Gökçeören, Satılar, Halitcevriaslangil, Çanşa Kale, Eşmedere, Yenidoğan Yeşilyurt, Afşar, Çaykaya, Aktepe, Hançılı, Eskiköy, Yeniçöte, Hasayaz, Kılçak, Gökdere, Yalımköy, Karkın, Çandır, Yüzbey, Akkuzulu, Buğra, Altıntaş, Kalecik, Kuyucak, Halilağa Tabakhane, Yılanlı, Şeyhmahmut, Karalar, Demirtaş, Samanlık, Akkaynak, Ahikemalşenyurt, Cuma Saray, Alibeyli, Tavşancık, Gümüşpınar ve Karahöyük bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kızılcahamam çekici

Kızılcahamam çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bayır, Mahkemeağcin, Çeltikçi Akçaören, Akdoğan, Yıldırımçatak, Kızılcaköy, Bağlıca, Kuşcuören, Yukarıhüyük, Hıdırlar, Olucak, Semer, İğdir, Göl, Binkoz, Yanık, Alibey, Gökbel, Akçakese, Değirmenönü, İğmir, Yıldırımhacılar, Üyücek, Eğerlialören, Kavaközü, Ortaköy, Kızık, Aşağıçanlı, Güneysaray, Gümele, Turnalı, Çeltikçi, Ayvacık, Pazar, Aksak, Yukarıçanlı, Bademli, Tahtalar, Karaağaç, Kızılcaören, Bağören, Belpınar, Karşıyaka, Pazar Kınık, İsmetpaşa, Gebeler, Balcılar, Çeltikçi Kınık, Oğlakcı, Kızılcahamam, Ciğirler, Kırköy, Alpagut, Kalemler, Yeşilköy, Yıldırımdemirciler, Gazi Mustafa Kemalpaşa,

Eğerlidere, Pazar Başören, Salın, Çukurören, Çukurca, Kasımlar, Eğerlibaşköy, Uğurlu, Aşağıhüyük, Kışlak, İnceğez, Bulak, Demirciören, Doğanözü, Beşkonak, Süleler, Çeltikçi Başören, Yenice, Otacı, Saray, Bezcikuzören, Yakakaya, Akçay, Semeler, Yukarıada, Eğerlikozören, Yağcıhüseyin, Üçbaş, İyceler, Yıldırımören, Sazak, Yıldırımyağlıca, Yukarıkese, Saraycık, Örencik, Çeştepe, Yukarıkaraören, Berçinçatak, Aşağıada, Berçinyayalar, Dereneci, Doymuşören, Karacaören, Taşlıca, Çavuşlar, Başağaç, Çırpan, Kırkırca, Kocalar, Kurumcu, Esenler, Şahinler ve Güvem bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Akyurt çekici

Akyurt çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çardakbağı, Atatürk, Büğdüz, Kozayağı, Ahmetadil, Akyurt, Beyazıt, Yeşiltepe, Karacakaya, Elecik, Balıkhisar, Cücük, Uzunlar, Samut, Şeyhler, Teberik, Haydar, Çınar, Yıldırım, Karayatak ve Saracalar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Polatlı çekici

Polatlı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kabak, Tatlıkuyu, Yeşilöz, Cumhuriyet, İnler, Yenice, Karayavşan, Yağcıoğlu, Karahamzalı, Sarıoba, Gülveren, Beyceğiz, Beşköprü, Gazi, Çekirdeksiz, Çamlıca, Çanakçı, Esentepe, Fatih, Müslüm, Karaahmet, Üçpınar, Gençali, Hacımusa, Çekirdeksizosb, Ilıca, Kurtuluş, Sarıhalil, Kuşcu, Yenidoğan, Sabanca, Basrı, Karacaahmet, Yaralı, Karapınar, Oğuzlar, Kocahacılı, Tüfekçioğlu, Gümüşyaka, Kıranharmanı, Karakuyu, Taşpınar, Sakarya, Yeniköseler, Yassıhüyük, İğciler, Türktaciri, Toydemir, Sincik, Poyraz, Macun, Karabenli, Hacıosmanoğlu, Babayakup, Gündoğan, Hıdırşeyh, Şıhahmetli, Güreş, Şeyhali, Özyurt, Gülpınar, Sinanlı, Olukpınar, Sivri, Karailyas, Yıldızlı, Yenimehmetli, Ördekgölü, Eskipolatlı, Avdanlı, Hacıtuğrul, Eskikarsak, Kargalı, Beylikköprü, Kızılcakışla, Şabanözü, Şentepe, Zafer, Çimenceğiz, Mehmetakif ve Şehitlik bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Pursaklar çekici

Pursaklar çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Saray Osmangazi, Ayyıldız, Sirkeli Yeşilyurt, Yuva, Saray Fatih, Abadan, Altınova, Yunus Emre, Kösrelikkızığı, Saray Cumhuriyet, Sirkeli Yeşilova, Mimar Sinan, Yıldırım Beyazıt, Pursaklar, Fatih, Karaköy, Karşıyaka, Peçenek, Tevfik Ileri, Merkez ve Yeni Karaköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Beypazarı çekici

Beypazarı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Dikmen, Hırkatepe, Yiğerler, Macun, Akçalı, Rüstempaşa, Başağaç, Çantırlı, Saray, Kırbaşı, Yalnızçam, Kırşeyhler, Bağözü, Kayabükü, Cumhuriyet, Beypazarı, Yoğunpelit, Mençeler, Kızılcasöğüt, Mahmutlar, Yıldız, Tacettin, Hacıkara, Dereli, Kerbanlar, Kuyumcutekke, Fasıl, Başören, Kozalan, Kargı, Kozağaç, Harmancık, Dibecik, Sekli, Doğançalı, Aşağıgüney, Adaören, Kurtuluş, Yukarıulucak, İncepelit, Kaplan, Karaşar, Yeşilağaç, Gürsöğüt, Beytepe, Nuhhoca, Sarıağıl, Oymaağaç, Gazipaşa, Uşakgöl, Haydarlar, Yukarıgüney, Dibekören, Geyikpınarı, Doğanyurt, Mikail, Uruş, Köst, Çakıloba, Dudaş, Kabalar, İstiklal, Kurtkovan, Köseler, Üreğil, Dağşeyhler, Kabaca, Batça, Boyalı, Acısu, Akçakavak, Karacaören, Kapullu, Sopçaalan, Tahir, Kuyucak, Karaören, Ayvaşık ve Zafer bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çamlıdere çekici

Çamlıdere çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yahyalar, Peçenek, Elmalı, Bayındır, Elören, Güney, Kuyubaşı, Orta, Özmüş, Akkaya, Beşbeyler, Çukurören, Müsellim, Muzrupağacın, Dörtkonak, Meşeler, Avdan, Bükeler, Çamlıdere, Alakoç, Yılanlı, Yediören, Yahşihan, Osmansin, Örenköy, Doğanlar, Gümele, Yayalar, Kayabaşı, Elvanlar, Pelitçik, Eldelek, Körler, Doğancı, Beyler, Yoncatepe, Avşarlar, Bardakçılar, Atça, Tatlak, Kuşçular ve Sarıkavak bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Şereflikoçhisar çekici

Şereflikoçhisar çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Şereflidavutlu, Şanlıkışla, Cumhuriyet, Kale, Yeşilova, Bağobası, Hürriyet, Akin, Musular, Şereflikoçhisar, Kadıncık, Yusufkuyusu, Seymenli, Şekerköy, Ekici, Hacıenbiya, Büyükkışla, Doğankaya, Boğaziçi, Şeyhli, Büyükdamlacık, Devekovan, Yeni, Çavuşköy, Eley, Hacıbektaşlı, Aktaş, Mustafacık, Çalören, Karabük, Karandere, Palazobası, Çatçat, Aliuşağı, Sadıklı, Acıöz, Emek, Kadıobası, Yazısöğüt, Gülhüyük, Mehmet Akif Ersoy, Akseki, Acıkuyu, Kacarlı, Odunboğazı, Cıngıl, Sarıkaya, İstiklal, Fadıllı, Çayırönü, Sanayi, Şeyh Kuyusu, Deliller, Karamollauşağı, Baltalı, Akarca, Parlasan, Geçitli, Hamzalı, Haydarlı, Yeşilyurt, Küçükdamlacık, Üzengilik, Yalnızpınar ve Tuzla bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Altındağ çekici

Altındağ çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Ulus, Ali Ersoy, Altındağ, Çamlık, Baraj, Kavaklı, Plevne, Bağlariçi, Gülpınar, Karapürçek, Hasköy (alt.), İskitler, Yıldıztepe, Feridun çelik, Dışkapı, Aydıncık, Önder, Yıldırım Beyazıt, Aktaş, Beşikkaya, Anafartalar, Gültepe, Altınpark, Doğu, Gicik, Başpınar, Ziraat, Tatlar, Doğantepe, Solfasol, Zübeyde Hanım, Peçenek, Ulubey, Battalgazi, Telsizler ve Örnek bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kahramankazan çekici

Kahramankazan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Emirgazi, Saray, Kazan, Yavuz Sultan Selim, Yassıören, Ahi, Sarıayak, Güvenç, Kınık, Örencik, Akçaören, Tekke, Atatürk, Fatih, Aydın, Çimşit, Fethiye, Karalar, Kışla, Kayı, Alpagut, Yakupderviş, Ciğir, Bitik, Peçenek, İnceğiz, Günbaşı, Yıldırımbeyazıt, Sancar, Yayalar, İne, Çalta, Sarılar, Orhaniye, Dağyaka, Kılıçlar, Aşağıkaraören, Akıncı, Saraç, İmrendi, Soğucak, Kanuni Sultan Süleyman, Dutözü, Satıkadın, Kumpınar, İymir, İçören, Uçarı ve Yazıbeyli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Bala çekici

Bala çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Üçem, Sırapınar, Köseli, Sofular, Küçükboyalık, Yeniyapanşeyhli, Karahamzalı, Koçyayla, Suyugüzel, Derekışla, Çatalçeşme, Yeniköy, Aydoğan, Büyükcamili, Yaylalıözü, Sarıhüyük, Göztepe, Kartaltepe, Akkoyunlu, Yukarıhacıbekir, Gülbağı, Kesikköprü Erdemli, Büyükboyalık, Kesikköprü Kızılırmak, Hamidiye, Bektaşlı, Kuyular, Şehriban, Yeniyapançarşak, Yöreli, Afşar, Ergin, Davdanlı, Şentepe, Beynam, Tepeköy, Belçarşak, İsmetpaşa, Aşağıhacıbekir, Tolköy, Çiğdemli, Çatalören, Aşıkoğlu, Küçükbıyık, Bahçekaradalak, Eğribasan, Tatarhüyük, Büyükbayat, Küçükbayat, Küçükcamili, Hanburun, Abazlı, Kerişli, Kesikköprü ve Ahmetçayırı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gölbaşı çekici

Gölbaşı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Ahiboz, İncek, Boyalık, Selametli şehit Emrah, Hacılar, Oğulbey, Topaklı, Oyaca Akarsu, Çimşit, Çayırlı, Emirler, Karagedik Aydın, Tepeyurt, Hacımuratlı, Gökçehüyük, Kırıklı, Ballıkpınar, Dikilitaş, Karaali Yazlık, Günalan, Örencik, Akörençarşak, Karaali Merkez, Tulumtaş, Hacıhasan, Koparan, Yağlıpınar, Bağiçi, Mahmatlı, Velihimmetli, Gölbek, Gölbaşı, Halaçlı, Subaşı, Bahçelievler, Karagedik Ercan, Soğulcak, Oyaca Yeşilçam, Seğmenler, Kızılcaşar, Yavrucuk, Mahmatlıbahçe, Şafak, Çeltek, Gaziosmanpaşa, İkizce, Taşpınar, Karacaören, Yaylabağ, Yurtbeyi, Eymir, Altunçanak, Karşıyaka, Bezirhane ve Karaoğlan bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sincan çekici

Sincan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Törekent, 29-oct, Alcı, Malıköy, Mustafa Kemal, Çoğlu, Saraycık, Yenikent, Hürriyet, Alcı Osb, Alagöz, Hisarlıkaya, Beyobası, Atatürk, Tatlar, Türkobası, Temelli, Gazi, Malıköy Başkent Osb, Akşemsettin, Yunus Emre, Fatih, Polatlar, Menderes, Girmeç, Tandoğan, Fevzi çakmak, Adalet, Esenler, Ulubatlı Hasan, Yenipeçenek, Çiçektepe, Osmanlı, Ahi Evran, Ulubatlı, Çarşı, Osmaniye, Bacı, Anayurt, Erkeksu, Gökçek, Maraşal çakmak, Ertuğrulgazi, İstiklal, Malıköy Anadolu Osb, Pınarbaşı, Kesiktaş, İlyakut, Ücret, Gazi Osmanpaşa, Ahievran, Malazgirt, Yenikayı, Cumhuriyet, Plevne, Ahi Evranosb, İncirlik, Sincan, Selçuklu, Yenihisar, Akçaören, Yeniçimşit, Çokören, Mülk, İstasyon ve Mevlana bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ayaş çekici

Ayaş çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Mahkeme, Ayaş, Cuma, Evci, İlhanköy, Gökler, Başayaş, Şeyhmuhittin, Ulupınar, Hacıveli, Ilıca, Hacırecep, Dervişimam, Feruz, Başbereket, Uluyol, Bayram, Hocasinan, Oltan, Bayat, Tekke, Yağmurdede, Gökçebağ, Camiatik, Uğurçayırı, Emine Tevfika Ayaşlı, Hacımemi, Ömeroğlu, Pınaryaka ve Ortabereket bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Güdül çekici

Güdül çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Emirler, Meyvabükü, Akbaş, Yelli, Kavaközü, Yeşilöz, Sorgun, Kadıobası, Karacaören, Yukarı, Afşar, Hacılar, Kamanlar, Çukurören, Boyalı, Sapanlı, Aşağı, Güdül, Özköy, Güzel, Kırkkavak, Taşören, Garipçe, Adalıkuzu, Güneyce, Kayı ve Akçakese bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Nallıhan çekici

Nallıhan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kadıköy, Danişment, 100.yıl, Beycik, Ericek, Osmanköy, Kuzucular, Yukarıbağdere, Karacasu, Eymir, Çayırhan, Nasuhpaşa, Subaşı, Nallıhan, Meyildere, Yukarıkavacık, Sarıyar, Uluhan, Bozyaka, Belenören, Epçeler, Akdere, Aşağıkavacık, Kabaca, İslamalan, Çamalan, Çive, Yukarıbağlıca, Meyilhacılar, Arkutça, Çalıcaalan, Atatürk, Yazı, Beydili, Uzunöz, Aydoğmuş, Tekirler, Hacıhasanlar, Aliefe, Ömerşeyhler, Fatih, Cendere, Emremsultan, Ozan, Yakapınar, Döğmeci, Demirköy, Uluköy, Kuruca, Nallıdere, Gökçeöz, Güzelöz, Soğukkuyu, Eğri, Sarıkaya, Nallıgölcük, Karaköy, Karahisarkozlu, Çulhalar, Yenice, Sobran, Hacıbey, Çiller, Kavakköy, Beyalan, Davutoğlan, Tepe, Belenalan, Alpağut ve Tekke bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Haymana çekici

Haymana çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Culuk, Altıpınar, Büyükkonak, Sarıdeğirmen, Sazağası, Yamak, Cihanşah, Durupınar, Kutluhan, Haymana, Deveci, Çatak, Kızılkoyunlu, Yurtbeyli, Serinyayla, Kadıköy, Eskikışla, İncirli, Çalış, Çayraz, Alahacılı, Sinanlı, Büyükyağcı, Türkhüyük, Evliyafakı, Çaldağ, Yeni, Ataköy, Kavak, Seyran, Karahoca, Katrancı, Şerefligökgöz, Yaylabeyi, Cingirli, Güzelcekale, Toyçayırı, Yaprakbayırı, Ahırlıkuyu, Demirözü, Devecipınarı, Balçıkhisar, Bumsuz, Esen, Alaçık, Karapınar, Sindiren, Durutlar, Baltalin, Saatli, Gültepe, Yukarısebil, Emirler, Bahçecik, Türkşerefli, Kirazoğlu ve Kayabaşı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Evren çekici

Evren çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Demirayak, Evren, Çatalpınar, Yusufuşağı, Eskitorunobası, Şerafettin Yılmaz, Yeni, Modern ve İbrahimbeyli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çekici 365 Hakkında

Ankara çekici olarak 2002 yılından bu yana tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm oto çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

 

 

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?