Sakarya çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar tüm kurtarma, araç çekici işlerinde profesyonel destek vermektedir. Yolda kaldığınızda, aracınız arıza yaptığında araç kurtarma hizmeti sunan Çekici 365, son model araçlarla 7/24 güvenilir hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Sakarya çekici hizmetleri

 

Aracınız arıza yapmış, yolda kalmışsanız, öncelikle aracınızı güvenli bir bölgeye çekerek park edin ve hemen Çekici 365’i tıklayın. Gerisini en güvenli ve ekonomik yolla biz halledelim. Sakarya çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Çekici hizmetinde dikkat etmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
 • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Sakarya çekici hizmeti için bilmeniz gerekenler

 • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
 • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
 • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

 

Sakarya çekici hizmeti bölgeleri

Pamukova çekici

Pamukova çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Oruçlu, Bayırakçaşehir, Pamukova, Kemaliye, Ahılar, Çilekli, Hüseyinli, Cihadiye, Teşvikiye, Şahmelek, Akçakaya, Bacıköy, Turgutlu, Paşalar, Ağaççılar, Mekece, Mesruriye, Hayrettin, Cumhuriyet, İsabalı, Şeyhvarmaz, Kadıköy, Kazımiye, Yenice, Eskiyayla, Elperek, Pınarlı, Karapınar, Özbek, Fevziye, Bakacak, Eğriçay ve Çardak bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Akyazı çekici

Akyazı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Topağaç, İnönü, Gökçeler, Kumköprü, Pazarköy, Küçücek Istiklal, Boztepe, Yuvalak, Madenler, Çatalköprü, Ömercikler, Türkormanköy, Güzlek, Buğdaylı, Reşadiye, Akyazı, Uzunçınar, Merkezyeniköy, Düzyazı, Hasanbey, Durmuşlar, Çıldırlar, Güvençler, Kuzuluk, Alaağaç, Yunus Emre, Karaçalılık, Seyfeler, Vakıf, Dedeler, Kabakulak, Yongalık, Dokurcun, Konuralp, Erdoğdu, Küçücek Cumhuriyet, Yeni, Çakıroğlu, Bediltahirbey, Yağcılar, Kepekli, Şerefiye, Harunusta, Yörükyeri, Mansurlar, Taşağıl, Altındere, Haydarlar, Bedil Kazancı, Taşburun, Yenidoğan, Taşyatak, Yeniorman, Osmanbey, Hanyatak, Hastahane ve Bedilkadırbey bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Hendek çekici

Hendek çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Göksu, Bayraktepe, Necatipaşa, Yeniyayla, Yukarıhüseyinşeyh, Kemaliye, Martinler, Akpınar, Paşaköy, Akarca, Nuriye, Esentepe, İkramiye, Yeşilyurt, Türbe, Sukenarı, Yeni, Güldibi, Hendek, Kazımiye, Yeşilköy, Çayırbaşı, Turanlar, Karatoprak, Hüseyinşeyh, Karadere, Kırktepe, Yayalar, Akçayır, Sivritepe, Beylice, İkbaliye, Kadifekale, Şeyhler, Tuzak, Aktefek, Puna Ortaköy, Hacimbey, Yağbasan, Uzunçarşı, Beyköy, Balıklıihsaniye, Gündoğan,

Kargalıyeniköy, Hamitli, Kalayık, Aksu, Yarıca, Kahraman, Dikmen, Aşağıçalıca, Güney, Kurtuluş, Köprübaşı, Harmantepe, Halaç, Kargalı Hanbabaosb, Yukarıçalıca, Çamlıca, Dereköy, Lütfiyeköşk, Sümbüllü, Sarıyer, Bakacak, Kargalı Hanbaba, Çukurhan, Eskibıçkı, Bıçkıatik, Kocatöngel, Uzuncaorman, Mahmutbey, Sarıdede, Hicriye ve Çiftlik bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sapanca çekici

Sapanca çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İkramiye, Camicedit, Sapanca, Yanık, Kırkpınar Tepebaşı, Kırkpınar Hasanpaşa, Şükriye, Çayiçi, Kurtköy Yavuzselim, Muradiye, Kırkpınar Soğuksu, Nailiye, Akçay, Sakaryadere, Kuruçeşme, Rüstempaşa, İlmiye, Ünlüce, Gazipaşa, Balkaya, Fevziye ve Mahmudiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kaynarca çekici

Kaynarca çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Başoğlu, Kaynarca, Sarıbeyli, Güven Semti, Şeyhtımarı, Okçular, Ömerağa, Arifağa, Konak, Kırktepe, Gölce, Küçükkışla, Turnalı, Müezzinler, Kulaklı, Birlik, Büyükyanık, Cebek, Duduköy, Küçükkaynarca, Ziahmet, Ortaköy, Kertil, Kayacık, Taşoluk, Uğurlu, İşaret, Karamanlar, Kızılcaali, Uzakkışla, İmamlar, Merkez, Akbaşlı, Karaçalı ve Hatipler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Serdivan çekici

Serdivan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kuruçeşme, Esentepe, Serdivan, Beşevler, Arabacıalanı, Çubuklu, Otuziki Evler, Reşadiye, İstiklal, Meşeli, Selahiye, Yukarıdereköy, Köprübaşı, Kızılcıklı, Hamitabat, Aşağıdereköy, Kemalpaşa, Uzunköy, Beşköprü, Kazımpaşa, Dağyoncalı, Bahçelievler ve Yazlık bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Karapürçek çekici

Karapürçek çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yüksel, Küçükkarapürçek, Yazılıgürgen, Meşepınarı, Teketaban, Kızılbayır, İnönü, Cumhuriyet, Kanlıçay, Mecidiye, Karapürçek ve Hocaköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Söğütlü çekici

Söğütlü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kurudil, Orta, Türkbeylikkışla, Cami Cedit, Hasanfakı, Akçakamış, Fındıklı, İmamlar, Tokmaklıdere, Kantar, Rüstemler, Gündoğan, Levent, Söğütlü, Sıraköy, Akarca, Karateke, Soğucakosb, Küçük Söğütlü, Soğucak, Akgöl ve Maksudiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Taraklı çekici

Taraklı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Harkköy, Taraklı, Pirler, Yeniköy, Avdan, Esenyurt, Duman, Uğurlu, İçdedeler, Hacıyakup, Hacımurat, Kemaller, Çamtepe, Akçapınar, Aksu, Dışdedeler, Yenidoğan, Alballar, Ulucamii ve Hacıaliler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Adapazarı çekici

Adapazarı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kayrancık, Acıelmalık, Cumhuriyet, Nasuhlar, Güllük, Turnadere, Karakamış, Sakarya, Tuzla, Taşkısığı, Semerciler, Yağcılar, Akıncılar, Harmantepe, Küçükhataplı, Kışla, Camili, Güneşler Yeni, Evrenköy, Papuççular, Orta, Salmanlı, Yenigün, Çerçiler, Maltepe, Çökekler, Güneşler Merkez, Bağlar, Hacılar, Karaköy, Karaman, Süleymanbey, Mudurnu, Yenidoğan, Alandüzü, İstiklal, Kurtbeyler, İlyaslar, Aşırlar, Çağlayan, Mahmudiye, Elmalı, Karadavutlu, Köprübaşı, Kasımlar, Işıklar, Şeker, Doğancılar, Abalı, Karapınar, Bileciler, Hacıramazanlar, Yenicami, Taşlık, Karaosman, Şirinevler, Karadere, Yeşilyurt, İkizce Osmaniye, Örentepe, Çukurahmediye, Adapazarı, Korucuk, Solaklar, Çamyolu, Kurtuluş, Mithatpaşa, Tekeler, Kavaklıorman ve Budaklar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ferizli çekici

Ferizli çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Tokat, Damlık, Sinanoğlu, Osmanağa çiftliği, Devlet, Ferizliosb, İnönü, Ferizli, Hocaoğlu, Ceylandere, Ağacık, Sarıahmetler, Yeni, Nalköy, Değirmencik, Akçukur, Abdürrezzak, Kusca, Seyifler, Teberik, İstiklal, Kemalpaşa ve Doğancı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Arifiye çekici

Arifiye çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Hanlıköy, Arifbey, Çaybaşı Fuadiye, Semerciler, Kemaliye, Karaaptiler, Karaçomaklar, Kirazca, Arifiye, Ahmediye, Hanlı Merkez, Türkçaybaşı, Hacıköy, Cumhuriyet, Adliye, Kışlaçay, Çınardibi, Fatih, Neviye, Hanlı Sakarya, Mollaköy, Kumbaşı, Aşağı Kirazca ve Yukarıkirazca bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Erenler çekici

Erenler çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çaykışla, Ekinli, Yazılı, Kozluk, Değirmendere, Nakışlar, Çaybaşıyeniköy, Emirler, Şeyhköy, Tabakhane, Küçükesence, Bekirpaşa, Büyükesence, Kayalarreşitbey, Kamışlı, Şükriye, Küpçüler, Pirahmetler, Tuapsalar, Hürriyet, Dilmen, Hacıoğlu, Erenler, Hasanbey, Horozlar, Epçeller, Alancuma ve Sarıcalar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Karasu çekici

Karasu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Hürriyet, Kuyumcullu, Camitepe, Tepetarla, Tuzla, Ortaköy, Karanlıkdere, Darıçayırı, Kancalar, Yeşilköy, Gölköprü, Karamüezzinler, Ardıçbeli, İncilli, Üçoluk, Kurumeşe, Manavpınarı, Karapınar, Taşlıgeçit, Paralı, Karasu, Resuller, Adatepe, Çatalövez, Yalı, Kurudere, Kabakoz Osb, Aziziye, Yuvalıdere, Yeni, Limandere, Konacık, Denizköy, Subatağı, Yenidoğan, Kabakoz, İhsaniye, Yassıgeçit ve Kuzuluk bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kocaali çekici

Kocaali çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gümüşoluk, Akpınar, Alandere, Kozluk, Kestanepınarı, Karalar, Kirazlı, Ağalar, Köyyeri, Kızılüzüm, Kocaali, Küplük, Yalpankaya, Yayla, Hızar, Yeni, Yalı, Aktaş, Koğutpelit, Çukurköy, Bezirgan, Şerbetpınar, Açmabaşı, Görele, Demiraçma, Kadıköy, Aydoğan, Yanıksayvant, Karşı, Süngüt, Merkez, Melen ve Selahiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Geyve çekici

Geyve çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Alıplar, Sabırlar, Boğazköy, Çeltikler, Akkaya, Aydınlar, Çengel, Çine, İhsaniye, Akıncı, Doğancıl, Dereköy, Akdoğan, Bozören, Camikebir, Ahibaba, Doğantepe, Demirler, Doğançay, Belpınar, Bağlarbaşı, Çayköy, Karaçam, Epçeler, Burhaniye, Çamlık, Safibey, Tepecikler, Setçe, Alifuatpaşa, Nuruosmaniye, Yaylak, Şerefiye, Gazi Süleyman Paşa, Yörükler, Bağcaz, Saraçlı, Sekiharman, Sütalan, Umurbey, Şehren, Kozan, Ilıca, Düzakçaşehir, Geyve, Güney, Kamışlı, Hacıosmanlar, Günhoşlar, Halidiye, Melekşeoruç, Poydular, Karacaören, Hırka, Koru, Köprübaşı, İlimbey, Eşme, Orhaniye, Esenköy ve Kulfallar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Çekici 365 Hakkında

Sakarya çekici olarak 2002 yılından bu yana tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm oto çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?