Sakarya çekici, oto çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

Sakarya Çekici

Çekici 365, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

 

 

Adalar bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Bilmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Adalar Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Eyüp Çekici

Sakarya Çekici hizmetleri

Oto çekici olarak, Sakarya ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Pamukova, Akyazı, Hendek, Sapanca, Kaynarca, Serdivan, Karapürçek, Söğütlü, Taraklı, Adapazarı, Ferizli, Arifiye, Erenler, Karasu, Kocaali ve Geyve bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Sakarya’nın tüm bölgelerinde çekici, Çekici ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Çekici 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Sakarya çekici hizmeti bölgeleri

Pamukova çekici

Pamukova çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Oruçlu, Bayırakçaşehir, Pamukova, Kemaliye, Ahılar, Çilekli, Hüseyinli, Cihadiye, Teşvikiye, Şahmelek, Akçakaya, Bacıköy, Turgutlu, Paşalar, Ağaççılar, Mekece, Mesruriye, Hayrettin, Cumhuriyet, İsabalı, Şeyhvarmaz, Kadıköy, Kazımiye, Yenice, Eskiyayla, Elperek, Pınarlı, Karapınar, Özbek, Fevziye, Bakacak, Eğriçay ve Çardak bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Akyazı çekici

Akyazı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Topağaç, İnönü, Gökçeler, Kumköprü, Pazarköy, Küçücek Istiklal, Boztepe, Yuvalak, Madenler, Çatalköprü, Ömercikler, Türkormanköy, Güzlek, Buğdaylı, Reşadiye, Akyazı, Uzunçınar, Merkezyeniköy, Düzyazı, Hasanbey, Durmuşlar, Çıldırlar, Güvençler, Kuzuluk, Alaağaç, Yunus Emre, Karaçalılık, Seyfeler, Vakıf, Dedeler, Kabakulak, Yongalık, Dokurcun, Konuralp, Erdoğdu, Küçücek Cumhuriyet, Yeni, Çakıroğlu, Bediltahirbey, Yağcılar, Kepekli, Şerefiye, Harunusta, Yörükyeri, Mansurlar, Taşağıl, Altındere, Haydarlar, Bedil Kazancı, Taşburun, Yenidoğan, Taşyatak, Yeniorman, Osmanbey, Hanyatak, Hastahane ve Bedilkadırbey bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Hendek çekici

Hendek çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Göksu, Bayraktepe, Necatipaşa, Yeniyayla, Yukarıhüseyinşeyh, Kemaliye, Martinler, Akpınar, Paşaköy, Akarca, Nuriye, Esentepe, İkramiye, Yeşilyurt, Türbe, Sukenarı, Yeni, Güldibi, Hendek, Kazımiye, Yeşilköy, Çayırbaşı, Turanlar, Karatoprak, Hüseyinşeyh, Karadere, Kırktepe, Yayalar, Akçayır, Sivritepe, Beylice, İkbaliye, Kadifekale, Şeyhler, Tuzak, Aktefek, Puna Ortaköy, Hacimbey, Yağbasan, Uzunçarşı, Beyköy, Balıklıihsaniye, Gündoğan,

Kargalıyeniköy, Hamitli, Kalayık, Aksu, Yarıca, Kahraman, Dikmen, Aşağıçalıca, Güney, Kurtuluş, Köprübaşı, Harmantepe, Halaç, Kargalı Hanbabaosb, Yukarıçalıca, Çamlıca, Dereköy, Lütfiyeköşk, Sümbüllü, Sarıyer, Bakacak, Kargalı Hanbaba, Çukurhan, Eskibıçkı, Bıçkıatik, Kocatöngel, Uzuncaorman, Mahmutbey, Sarıdede, Hicriye ve Çiftlik bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sapanca çekici

Sapanca çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İkramiye, Camicedit, Sapanca, Yanık, Kırkpınar Tepebaşı, Kırkpınar Hasanpaşa, Şükriye, Çayiçi, Kurtköy Yavuzselim, Muradiye, Kırkpınar Soğuksu, Nailiye, Akçay, İstanbuldere, Kuruçeşme, Rüstempaşa, İlmiye, Ünlüce, Gazipaşa, Balkaya, Fevziye ve Mahmudiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kaynarca çekici

Kaynarca çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Başoğlu, Kaynarca, Sarıbeyli, Güven Semti, Şeyhtımarı, Okçular, Ömerağa, Arifağa, Konak, Kırktepe, Gölce, Küçükkışla, Turnalı, Müezzinler, Kulaklı, Birlik, Büyükyanık, Cebek, Duduköy, Küçükkaynarca, Ziahmet, Ortaköy, Kertil, Kayacık, Taşoluk, Uğurlu, İşaret, Karamanlar, Kızılcaali, Uzakkışla, İmamlar, Merkez, Akbaşlı, Karaçalı ve Hatipler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Serdivan çekici

Serdivan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kuruçeşme, Esentepe, Serdivan, Beşevler, Arabacıalanı, Çubuklu, Otuziki Evler, Reşadiye, İstiklal, Meşeli, Selahiye, Yukarıdereköy, Köprübaşı, Kızılcıklı, Hamitabat, Aşağıdereköy, Kemalpaşa, Uzunköy, Beşköprü, Kazımpaşa, Dağyoncalı, Bahçelievler ve Yazlık bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Karapürçek çekici

Karapürçek çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yüksel, Küçükkarapürçek, Yazılıgürgen, Meşepınarı, Teketaban, Kızılbayır, İnönü, Cumhuriyet, Kanlıçay, Mecidiye, Karapürçek ve Hocaköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Söğütlü çekici

Söğütlü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kurudil, Orta, Türkbeylikkışla, Cami Cedit, Hasanfakı, Akçakamış, Fındıklı, İmamlar, Tokmaklıdere, Kantar, Rüstemler, Gündoğan, Levent, Söğütlü, Sıraköy, Akarca, Karateke, Soğucakosb, Küçük Söğütlü, Soğucak, Akgöl ve Maksudiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Taraklı çekici

Taraklı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Harkköy, Taraklı, Pirler, Yeniköy, Avdan, Esenyurt, Duman, Uğurlu, İçdedeler, Hacıyakup, Hacımurat, Kemaller, Çamtepe, Akçapınar, Aksu, Dışdedeler, Yenidoğan, Alballar, Ulucamii ve Hacıaliler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Adapazarı çekici

Adapazarı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kayrancık, Acıelmalık, Cumhuriyet, Nasuhlar, Güllük, Turnadere, Karakamış, Sakarya, Tuzla, Taşkısığı, Semerciler, Yağcılar, Akıncılar, Harmantepe, Küçükhataplı, Kışla, Camili, Güneşler Yeni, Evrenköy, Papuççular, Orta, Salmanlı, Yenigün, Çerçiler, Maltepe, Çökekler, Güneşler Merkez, Bağlar, Hacılar, Karaköy, Karaman, Süleymanbey, Mudurnu, Yenidoğan, Alandüzü, İstiklal, Kurtbeyler, İlyaslar, Aşırlar, Çağlayan, Mahmudiye, Elmalı, Karadavutlu, Köprübaşı, Kasımlar, Işıklar, Şeker, Doğancılar, Abalı, Karapınar, Bileciler, Hacıramazanlar, Yenicami, Taşlık, Karaosman, Şirinevler, Karadere, Yeşilyurt, İkizce Osmaniye, Örentepe, Çukurahmediye, Adapazarı, Korucuk, Solaklar, Çamyolu, Kurtuluş, Mithatpaşa, Tekeler, Kavaklıorman ve Budaklar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ferizli çekici

Ferizli çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Tokat, Damlık, Sinanoğlu, Osmanağa çiftliği, Devlet, Ferizliosb, İnönü, Ferizli, Hocaoğlu, Ceylandere, Ağacık, Sarıahmetler, Yeni, Nalköy, Değirmencik, Akçukur, Abdürrezzak, Kusca, Seyifler, Teberik, İstiklal, Kemalpaşa ve Doğancı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Arifiye çekici

Arifiye çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Hanlıköy, Arifbey, Çaybaşı Fuadiye, Semerciler, Kemaliye, Karaaptiler, Karaçomaklar, Kirazca, Arifiye, Ahmediye, Hanlı Merkez, Türkçaybaşı, Hacıköy, Cumhuriyet, Adliye, Kışlaçay, Çınardibi, Fatih, Neviye, Hanlı Sakarya, Mollaköy, Kumbaşı, Aşağı Kirazca ve Yukarıkirazca bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Erenler çekici

Erenler çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çaykışla, Ekinli, Yazılı, Kozluk, Değirmendere, Nakışlar, Çaybaşıyeniköy, Emirler, Şeyhköy, Tabakhane, Küçükesence, Bekirpaşa, Büyükesence, Kayalarreşitbey, Kamışlı, Şükriye, Küpçüler, Pirahmetler, Tuapsalar, Hürriyet, Dilmen, Hacıoğlu, Erenler, Hasanbey, Horozlar, Epçeller, Alancuma ve Sarıcalar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Karasu çekici

Karasu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Hürriyet, Kuyumcullu, Camitepe, Tepetarla, Tuzla, Ortaköy, Karanlıkdere, Darıçayırı, Kancalar, Yeşilköy, Gölköprü, Karamüezzinler, Ardıçbeli, İncilli, Üçoluk, Kurumeşe, Manavpınarı, Karapınar, Taşlıgeçit, Paralı, Karasu, Resuller, Adatepe, Çatalövez, Yalı, Kurudere, Kabakoz Osb, Aziziye, Yuvalıdere, Yeni, Limandere, Konacık, Denizköy, Subatağı, Yenidoğan, Kabakoz, İhsaniye, Yassıgeçit ve Kuzuluk bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kocaali çekici

Kocaali çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gümüşoluk, Akpınar, Alandere, Kozluk, Kestanepınarı, Karalar, Kirazlı, Ağalar, Köyyeri, Kızılüzüm, Kocaali, Küplük, Yalpankaya, Yayla, Hızar, Yeni, Yalı, Aktaş, Koğutpelit, Çukurköy, Bezirgan, Şerbetpınar, Açmabaşı, Görele, Demiraçma, Kadıköy, Aydoğan, Yanıksayvant, Karşı, Süngüt, Merkez, Melen ve Selahiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Geyve çekici

Geyve çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Alıplar, Sabırlar, Boğazköy, Çeltikler, Akkaya, Aydınlar, Çengel, Çine, İhsaniye, Akıncı, Doğancıl, Dereköy, Akdoğan, Bozören, Camikebir, Ahibaba, Doğantepe, Demirler, Doğançay, Belpınar, Bağlarbaşı, Çayköy, Karaçam, Epçeler, Burhaniye, Çamlık, Safibey, Tepecikler, Setçe, Alifuatpaşa, Nuruosmaniye, Yaylak, Şerefiye, Gazi Süleyman Paşa, Yörükler, Bağcaz, Saraçlı, Sekiharman, Sütalan, Umurbey, Şehren, Kozan, Ilıca, Düzakçaşehir, Geyve, Güney, Kamışlı, Hacıosmanlar, Günhoşlar, Halidiye, Melekşeoruç, Poydular, Karacaören, Hırka, Koru, Köprübaşı, İlimbey, Eşme, Orhaniye, Esenköy ve Kulfallar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?