Çanakkale çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar tüm kurtarma, araç çekici işlerinde profesyonel destek vermektedir. Yolda kaldığınızda, aracınız arıza yaptığında araç kurtarma hizmeti sunan Çekici 365, son model araçlarla 7/24 güvenilir hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Çanakkale çekici hizmetleri

 

Aracınız arıza yapmış, yolda kalmışsanız, öncelikle aracınızı güvenli bir bölgeye çekerek park edin ve hemen Çekici 365’i tıklayın. Gerisini en güvenli ve ekonomik yolla biz halledelim. Çanakkale çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Çekici hizmetinde dikkat etmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
 • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Çanakkale çekici hizmeti için bilmeniz gerekenler

 • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
 • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
 • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

 

Çanakkale çekici Hizmeti Bölgeleri

Ayvacık çekici

Ayvacık çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yalıpara, Yenioba, Yayla Evleri, Yalı, Sokakağzı, Kıztaşı, Merkez, Kökyeri, Kaşkaya, Küpyanı, Adatepebaşı Palamutluk, Küplü Yaylaları, Kayanlar, Sazlı Altı, Gökçetepe, Ahmetçe Mücavir, İnönü, Çetmibaşı, Adatepebaşı Mekarcan, Büngüldek, Çamlık, Aşağı Tartışık, Yukarı Tartışık, Ayvacık Alanı, Çamtepe, Çamiçi, Harapiçi, Karaburun, Paşaköy Mücavir, Agora, Ilıcak, Merkez 2, Yalı Mevkii, Adatepebaşı, Karabaşınoba, Ümmühan, Çetmibaşı-telligıran, Karadiken, Çayiçi, Yayla Evleri Akpınar Mevkii, Keleşinoba, Sazak, Yeşilliman, Paşaköy Altı, Kıran üstü, Küçükkuyu, Hasanobası, Karayolları Dinlenme, Ayvacık, Hamdibey, Çetmibaşı-çamegrek, Ilıca, Dedekabaç, Atatürk, Boztepe, Fatih, Doğruçardak, Sivrice,

Akdede, Çakmak, Başbahçe, Karaayıt, Adatepebaşı çamtepe, Adatepebaşı Değirmendere, Başdeğirmen şelale, Cevizliburun, Yörükler Evi, Beyalanı, Ahmetçe Sahil Yolu, Kuşkonmaz, Kayalar Sahil Yolu, Aşağı Oba, Çaltepe, Çardak Bayırı, Pınaraltı, Sarnıçaltı, Küçük Kestanelik, Çamoba, Acıgöl, Dereoba, Sahil ve Namazgah bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çan çekici

Çan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çan, Seramik, Yukarıköy, Manyasoba, Cumhuriyet, Osmanefendi, Merkez, Hurmaköy Mücavir, Kulfal Mücavir, Atatürk, Fatih, İstiklal, Karşıyaka, Bükler, Durali Mücavir, Büyükpaşa Mücavir ve Çakmakçayır bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Eceabat çekici

Eceabat çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Boyacıburnu Yalılar, Başçeşme, Azmak, Seddülbahir Duası, Topraksırtı, Zığındere, Tekke, Göztepe, Ahıldere Altı, Eceabat, İsmetpaşa, Kemalpaşa ve Merkez bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Yenice çekici

Yenice çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çaltı, Kalkım, Karabey, Cumhuriyet, İstiklal, Atatürk, Kıraçoba, Eski Yenice, Çam, İbrahimler, Hasanlar, Kışlalar, Merkez, Çargan Oba, Yukarı, Orta, Yenice, Yeşiller, Yeni, Aşağı, Kabaağaç Arası, Hamdibey, Çargan, Gedikoba, Altıparmaklar, Ahmetler ve Alanoba bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Biga çekici

Biga çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Aksaz, İstiklal, Karabiga, Küçükköy, Organize Sanayi Bölgesi, Dere, Biga, Şirintepe, Uzundere, Sülünoba, Güvem, Ece, Merkez, Çavuşköy, Sazkent, Yeni Eşelek, Ahatoba, Zeytinlik, Ağaköy (mücavir), Cumhuriyet, İğdelik, Kumkent, Şahmelek, Turan, Balıklıçeşme Merkez, Sakarya, Çınarlı Tarla Mevkii, Kazıklı, Ulucamii, Yalı, Gümüşçay, Yeniceköy, Aksaz Mücavir ve Aşağı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ezine çekici

Ezine çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Akçakeçili Mücavir, Kestanbol Kaplıcası, Merkez, Hürriyet, Hacı Hüseyinler, Alemşah Mücavir, Geyikli, Bozköy, İnlimanı, Cumhuriyet, Balıklı Mücavir, Kanarya Sırtı, Danişment, Kemallı Mücavir, Kozova, Seferşah, Tavaklı Iskelesi, Ezine, Camikebir, Orta, Hacı Garipler, Uluköy Mücavir, Kiremitoba, Taşkapı Deniz Sitesi, Taşkapı çamlık, Kayalı, Araplar Boğazı ve Atatürk bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gelibolu çekici

Gelibolu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Salavurtepe1, Küçük Mithatlar1, Burhanlı Mücavir, Armutdere, Ova, Bostanlık, Mahmutpaşa Mücavir, Kayrandere2, Kurtlukuyu1, Kurtlukuyu, Yeniköy Mücavir, Doğan Arslan, Bağlardere, Çiftlikaltı1, Küçük Mutaflar2, Güneyli Mücavir, Küçük Mutaflar3, Camiikebir, Fevziçakmak, Doğanarslan2, Çiftlikaltı, Evreşe, Merkez, Keşanoğlu, Sütlüce Mücavir, Gelibolu, Hoca Hamza, Doğanarslan1, Kayrandere, Küçük Mithatlar5, Demirtepe Mücavir, Çeşme, Kayrandere3, Gazi Süleyman Paşa, Yazıcızade, Cumhuriyet, Büyük Mithatlar, Hamamaltı, Damlar, Alaeddin, Mücavir Dışı, Mutatlar, Salavurtepe, Atıfbey çiftliği, Küçük Mithatlar3, Kurtlukuyu2, Küçük Mithatlar4, Doğa, Küçük Mithatlar, Ilgardere Mucavir,

Ocaklı Mücavir, Küçük Mutaflar, Armutdere1, Doğanarslan3, Küçük Mutaflar1, Hürriyet, Kayrandere1, Küçük Mithatlar2, Cevizli Mücavir, Pazarlı Mücavir, Gazisüleymanpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Merkez çekici

Merkez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gürecik, Kemalpaşa, Organize Sanayi Bölgesi, Testicikırı, Akköy, Ali Kurbanlar, Güzelyalı, Damyeri, Kepez, Dardanos, Fevzipaşa, Namık Kemal, Merkez, Çiftlik, Atikhisar, İğdelik, Karaburunlar, Saltık, Osmanlar, Armutlu, Çömlekler, Kemerdere, Mersin çeşme, Barbaros, Karacaören, Değirmendere, Sığırlı, Kirazlı Alan, Kovandağı, Tevfikiye, Hamidiye, Tavşantepe, Esenler, İsmetpaşa, Cevatpaşa, Şehitler, Obaköy, Mehmet çavuş, Armutalan, Çanakalan, Cevat Paşa ve Erenköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Bozcaada çekici

Bozcaada çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Cumhuriyet, Bozcaada ve Alaybey bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Bayramiç çekici

Bayramiç çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bayramiç, Işıklar, Güvemcik, Evciler, Nizam, Yiğitler, Yukarı, Köseler, Camikebir, Merkez, Ayazma Yolu üzeri, Asmalı, Macır, Camicedit, Menderes, Tepecik, Dombaylar, Karşıoba, Çaltılık, Aşağı, Tütüler, Mescit ve Yeniköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gökçeada çekici

Gökçeada çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Çınarlı, Yeni, Kuzulimanı, İmroz, Fatih, Cumhuriyet ve Şahinkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Lapseki çekici

Lapseki çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Saltık, Suluca Tatil Sitesi, Lapseki, Cumhuriyet, Gürecialtı, Dikiliyar, Demirli Sahil Sitesi, Yol Altı Mevkii, Hacılar Obası, Koru, Merkez, Kirazlıdere, Kariyer Tatil Sitesi, Kundakçılar, Hisarkent, Gaziyakupbey, Yükselbol Tatil Evleri, Umurbey Merkez, Umurbey, Bozkent, Yol üstü, Tekke, Sazak Obası ve Kunduz bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çekici 365 Hakkında

Çanakkale çekici olarak 2002 yılından bu yana tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm oto çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?