Çanakkale çekici, Kocaeli’nin tüm bölgelerinde çekici, Çekici ihtiyacınızda güvenle bizi arayabilirsiniz. Çekici 365 olarak size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Çanakkale çekici

Çanakkale oto çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

Çekici 365, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında ve OSGB kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

 

 

Çanakkale bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Bilmeniz Gerekenler

  • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
  • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
  • Dörtlülerinizi yakın
  • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
  • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Çanakkale Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

İstanbul Çekici

Çanakkale çekici Hizmeti Bölgeleri

Ayvacık çekici

Ayvacık çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yalıpara, Yenioba, Yayla Evleri, Yalı, Sokakağzı, Kıztaşı, Merkez, Kökyeri, Kaşkaya, Küpyanı, Adatepebaşı Palamutluk, Küplü Yaylaları, Kayanlar, Sazlı Altı, Gökçetepe, Ahmetçe Mücavir, İnönü, Çetmibaşı, Adatepebaşı Mekarcan, Büngüldek, Çamlık, Aşağı Tartışık, Yukarı Tartışık, Ayvacık Alanı, Çamtepe, Çamiçi, Harapiçi, Karaburun, Paşaköy Mücavir, Agora, Ilıcak, Merkez 2, Yalı Mevkii, Adatepebaşı, Karabaşınoba, Ümmühan, Çetmibaşı-telligıran, Karadiken, Çayiçi, Yayla Evleri Akpınar Mevkii, Keleşinoba, Sazak, Yeşilliman, Paşaköy Altı, Kıran üstü, Küçükkuyu, Hasanobası, Karayolları Dinlenme, Ayvacık, Hamdibey, Çetmibaşı-çamegrek, Ilıca, Dedekabaç, Atatürk, Boztepe, Fatih, Doğruçardak, Sivrice,

Akdede, Çakmak, Başbahçe, Karaayıt, Adatepebaşı çamtepe, Adatepebaşı Değirmendere, Başdeğirmen şelale, Cevizliburun, Yörükler Evi, Beyalanı, Ahmetçe Sahil Yolu, Kuşkonmaz, Kayalar Sahil Yolu, Aşağı Oba, Çaltepe, Çardak Bayırı, Pınaraltı, Sarnıçaltı, Küçük Kestanelik, Çamoba, Acıgöl, Dereoba, Sahil ve Namazgah bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çan çekici

Çan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çan, Seramik, Yukarıköy, Manyasoba, Cumhuriyet, Osmanefendi, Merkez, Hurmaköy Mücavir, Kulfal Mücavir, Atatürk, Fatih, İstiklal, Karşıyaka, Bükler, Durali Mücavir, Büyükpaşa Mücavir ve Çakmakçayır bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Eceabat çekici

Eceabat çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Boyacıburnu Yalılar, Başçeşme, Azmak, Seddülbahir Duası, Topraksırtı, Zığındere, Tekke, Göztepe, Ahıldere Altı, Eceabat, İsmetpaşa, Kemalpaşa ve Merkez bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Yenice çekici

Yenice çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çaltı, Kalkım, Karabey, Cumhuriyet, İstiklal, Atatürk, Kıraçoba, Eski Yenice, Çam, İbrahimler, Hasanlar, Kışlalar, Merkez, Çargan Oba, Yukarı, Orta, Yenice, Yeşiller, Yeni, Aşağı, Kabaağaç Arası, Hamdibey, Çargan, Gedikoba, Altıparmaklar, Ahmetler ve Alanoba bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Biga çekici

Biga çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Aksaz, İstiklal, Karabiga, Küçükköy, Organize Sanayi Bölgesi, Dere, Biga, Şirintepe, Uzundere, Sülünoba, Güvem, Ece, Merkez, Çavuşköy, Sazkent, Yeni Eşelek, Ahatoba, Zeytinlik, Ağaköy (mücavir), Cumhuriyet, İğdelik, Kumkent, Şahmelek, Turan, Balıklıçeşme Merkez, Sakarya, Çınarlı Tarla Mevkii, Kazıklı, Ulucamii, Yalı, Gümüşçay, Yeniceköy, Aksaz Mücavir ve Aşağı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ezine çekici

Ezine çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Akçakeçili Mücavir, Kestanbol Kaplıcası, Merkez, Hürriyet, Hacı Hüseyinler, Alemşah Mücavir, Geyikli, Bozköy, İnlimanı, Cumhuriyet, Balıklı Mücavir, Kanarya Sırtı, Danişment, Kemallı Mücavir, Kozova, Seferşah, Tavaklı Iskelesi, Ezine, Camikebir, Orta, Hacı Garipler, Uluköy Mücavir, Kiremitoba, Taşkapı Deniz Sitesi, Taşkapı çamlık, Kayalı, Araplar Boğazı ve Atatürk bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gelibolu çekici

Gelibolu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Salavurtepe1, Küçük Mithatlar1, Burhanlı Mücavir, Armutdere, Ova, Bostanlık, Mahmutpaşa Mücavir, Kayrandere2, Kurtlukuyu1, Kurtlukuyu, Yeniköy Mücavir, Doğan Arslan, Bağlardere, Çiftlikaltı1, Küçük Mutaflar2, Güneyli Mücavir, Küçük Mutaflar3, Camiikebir, Fevziçakmak, Doğanarslan2, Çiftlikaltı, Evreşe, Merkez, Keşanoğlu, Sütlüce Mücavir, Gelibolu, Hoca Hamza, Doğanarslan1, Kayrandere, Küçük Mithatlar5, Demirtepe Mücavir, Çeşme, Kayrandere3, Gazi Süleyman Paşa, Yazıcızade, Cumhuriyet, Büyük Mithatlar, Hamamaltı, Damlar, Alaeddin, Mücavir Dışı, Mutatlar, Salavurtepe, Atıfbey çiftliği, Küçük Mithatlar3, Kurtlukuyu2, Küçük Mithatlar4, Doğa, Küçük Mithatlar, Ilgardere Mucavir,

Ocaklı Mücavir, Küçük Mutaflar, Armutdere1, Doğanarslan3, Küçük Mutaflar1, Hürriyet, Kayrandere1, Küçük Mithatlar2, Cevizli Mücavir, Pazarlı Mücavir, Gazisüleymanpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Merkez çekici

Merkez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gürecik, Kemalpaşa, Organize Sanayi Bölgesi, Testicikırı, Akköy, Ali Kurbanlar, Güzelyalı, Damyeri, Kepez, Dardanos, Fevzipaşa, Namık Kemal, Merkez, Çiftlik, Atikhisar, İğdelik, Karaburunlar, Saltık, Osmanlar, Armutlu, Çömlekler, Kemerdere, Mersin çeşme, Barbaros, Karacaören, Değirmendere, Sığırlı, Kirazlı Alan, Kovandağı, Tevfikiye, Hamidiye, Tavşantepe, Esenler, İsmetpaşa, Cevatpaşa, Şehitler, Obaköy, Mehmet çavuş, Armutalan, Çanakalan, Cevat Paşa ve Erenköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Bozcaada çekici

Bozcaada çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Cumhuriyet, Bozcaada ve Alaybey bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Bayramiç çekici

Bayramiç çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bayramiç, Işıklar, Güvemcik, Evciler, Nizam, Yiğitler, Yukarı, Köseler, Camikebir, Merkez, Ayazma Yolu üzeri, Asmalı, Macır, Camicedit, Menderes, Tepecik, Dombaylar, Karşıoba, Çaltılık, Aşağı, Tütüler, Mescit ve Yeniköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gökçeada çekici

Gökçeada çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Çınarlı, Yeni, Kuzulimanı, İmroz, Fatih, Cumhuriyet ve Şahinkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Lapseki çekici

Lapseki çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Saltık, Suluca Tatil Sitesi, Lapseki, Cumhuriyet, Gürecialtı, Dikiliyar, Demirli Sahil Sitesi, Yol Altı Mevkii, Hacılar Obası, Koru, Merkez, Kirazlıdere, Kariyer Tatil Sitesi, Kundakçılar, Hisarkent, Gaziyakupbey, Yükselbol Tatil Evleri, Umurbey Merkez, Umurbey, Bozkent, Yol üstü, Tekke, Sazak Obası ve Kunduz bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?