Ümraniye çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar oto kurtarma, araç çekici, motosiklet çekici işlerinde uzman araç kurtarma desteği sağlar. Çekici 365 güvencesiyle, bölgenize en uygun çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ümraniye Çekici

Ümraniye çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

 

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Ümraniye Çekici hizmetleri

Ümraniye bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici, sıfır araç taşıma, ağır araç taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç kurtarma hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Ümraniye Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Ümraniye ve çevresinde Çekici 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ümraniye çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Ümraniye Oto Çekici Hakkında

Ümraniye Çekici yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Ümraniye Çekici araç yardım olarak, binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma ve yol yardım hizmeti üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet çekici ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun oto çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Ümraniye çekici oto yardım; araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Ümraniye Çekici Hizmeti Bölgeleri

Atakent çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Atakent tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Atakent çekici için hemen arayın.

Şerifali çekici

Trafikte her şey yolunda giderken bir anda aracınız durdu. Telefonunuz yanınızda olsun yeter. Şerifali çekici ile her şey yolunda. Hemen bize ulaşın.

Aşağı Dudullu çekici

Aşağı Dudullu bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Çekici365 bir telefonla yanınızda.

Yukarıdudullu çekici

Yukarıdudullu bölgesinde otoçekici arıyorsanız tam yerine geldiniz. % 100 müşteri memnuniyet garantisi veren firmamızı güvenle seçebilirsiniz.

Saray çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Saray çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Esenevler çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Esenevler tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Esenevler çekici için hemen arayın.

Kazım Karabekir çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı araç çekici hizmeti almanın en pratik yolu Kazım Karabekir çekici ve yol yardım. Hemen şimdi bizi arayın.

Elmalıkent çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Elmalıkent çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Adem Yavuz çekici

Kaza geliyorum demez! Günün her saati bir aksilik olabilir ve yolda kalabilirsiniz. Adem Yavuz çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Cemil Meriç çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Cemil Meriç çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

Dudullu Osb çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Dudullu Osb tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Dudullu Osb çekici için hemen arayın.

Tepeüstü çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Tepeüstü çekici size bir telefonla en hızlı araç çekici ve yol yardım hizmeti verir.

İnkılap çekici

Oto çekme hizmetimiz ile araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat hizmet veriyoruz. İnkılap çekici 7/24 araç çekici hizmet desteği.

Altınşehir çekici

Size en yakın konumdaki çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Altınşehir çekici en yakın çekici hizmeti için arayın.

Çakmak çekici

Her şey yolunda giderken birden yolda kaldınız. Neyse ki Çakmak çekici size çok yakın. çekici asist hizmeti için hemen şimdi arayın.

Parseller çekici

Oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Parseller çekici size en hızlı çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Çamlık çekici

Her şey yolunda giderken birden yolda kaldınız. Neyse ki Çamlık çekici size çok yakın. çekici asist hizmeti için hemen şimdi arayın.

Hekimbaşı çekici

çekici ihtiyacı doğduğunda Hekimbaşı çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Madenler çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Madenler çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Site çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı çekici 365 hizmeti almanın en pratik yolu Site çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Namıkkemal çekici

En ucuz çekici hizmeti için hemen Namıkkemal çekici hizmet ağını arayın. Sizin için en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini biz sunuyoruz.

Huzur çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Huzur çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Topağacı çekici

Aksiliğin ne zaman geleceği bilinmez. Yolda kaldığınızda Topağacı çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Yamanevler çekici

Yamanevler bölgesinde her yere çekici hizmeti sağlıyoruz. Yolda kalınca Yamanevler çekici hemen imdada yetişir.

Kazımkarabekir çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren Kazımkarabekir çekici size en yakın çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Esenşehir çekici

Acil araç çekici gereken durumlarda Esenşehir çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Esenkent çekici

Esenkent içinde siz değerli müşterilerimize en hızlı çekici ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz. Çekici 365 deneyimli ve ekonomik çekici hizmetinin adı.

Armağanevler çekici

Çekici 365 hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Armağanevler araç kurtarma size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Dumlupınar çekici

Aksiliğin ne zaman geleceği bilinmez. Yolda kaldığınızda Dumlupınar yol yardım 7/24 araç çekici hizmeti ve araç kurtarma desteği veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Atatürk çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Atatürk çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Ihlamurkuyu çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Ihlamurkuyu çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Araç kurtarma için arayın.

Fatih Sultan Mehmet çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Fatih Sultan Mehmet araç kurtarma ve yol yardım ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Mehmet Akif çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Mehmet Akif çekici hemen size ulaşıyor ve araç kurtarma hizmeti veriyor.

Tatlısu çekici

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok Tatlısu çekici bir telefon kadar yakın.

İstiklal çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen İstiklal çekici oto çekici hizmetinden ve yol yardım hizmetinden yararlanmak için arayın.

 

Çekici 365 Hakkında

İstanbul çekici olarak 2002 yılından bu yana yol yardım, Motosiklet çekici, karavan çekici, sıfır araç çekici ve araç kurtamada tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm araç çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?