Eskişehir çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar tüm kurtarma, araç çekici işlerinde profesyonel destek vermektedir. Yolda kaldığınızda, aracınız arıza yaptığında araç kurtarma hizmeti sunan Çekici 365, son model araçlarla 7/24 güvenilir hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Eskişehir çekici hizmetleri

 

Aracınız arıza yapmış, yolda kalmışsanız, öncelikle aracınızı güvenli bir bölgeye çekerek park edin ve hemen Çekici 365’i tıklayın. Gerisini en güvenli ve ekonomik yolla biz halledelim. Eskişehir çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Çekici hizmetinde dikkat etmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Aracınız kaskolu ise öncelikle sigorta şirketinizi aramayı unutmayın.
 • İster Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, isterseniz ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak en uygun ve en ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle teslim edelim.

Eskişehir çekici hizmeti için bilmeniz gerekenler

 • Arıza yapan aracınızı önce kendiniz kontrol edin. Genel olarak yolda kalma sebepleri şunlardır:
 • Arabanın su kaynatması, hararet yapması. Herhangi teknik bir arıza yoksa çözüm arabayı biraz dinledirmek ve soğumasını beklemektir.
 • Lastiklerin havası inmiş olabilir. Yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra mutlaka lastiklerinizin basıncını kontrol edin. Eğer lastiğin basıncı düşmüşse en yakın benzinlikte lastiğinizin havasını kontrol ettirin.

 

Eskişehir çekici hizmeti bölgeleri

Tepebaşı çekici

Tepebaşı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Batıkent, Hacıalibey, Hacı Seyit, Mustafa Kemal Paşa, Tepebaşıköy, Sulukaraağaç, Tekeciler, Atalantekke, Çalkara, Çanakkıran, Mollaoğlu, Takmak, Turgutlar, Behçetiye, Danişment, Kızılinler, Kızılcaören, Beyazaltın, Kozlubel, Muttalip, Gazipaşa, Sakintepe, Fatih, Güllük, Çukurhisar, Gökdere, Kavacık, Çukurhisar Yeni, Şirintepe, Fevziçakmak, Cumhuriye, Hoşnudiye, Sazova, Muttalip Koyunlar, Bahçelievler, Eskibağlar, Satılmışoğlu, Alınca, Ertuğrulgazi, Işıklar, Merkez Yeni, Çamlıca, Karadere, Esentepe, Nemli, Kozkayı, Gündüzler, Atalan, Kumlubel, Sütlüce, Gökçekısık, Keskin, Avlamış, Hayriye, Mamure, Şeker, Taycılar, Hisar, Boyacıoğlu, Aşağı Söğütönü, Tandır, Eğriöz, Hekimdağ, Hasanbey, İhsaniye, Aşağıkartal, Cumhuriyet, Zincirlikuyu, Yakakayı, Yukarıkartal, Yürükakçayır, Uluönder, Yukarı Söğütönü, Uludere, Tunalı, Zafer, Yeşiltepe, Yeniakçayır, Yusuflar, Yeniincesu ve Yarımca bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Odunpazarı çekici

Odunpazarı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Göztepe, Karapınar, Yenikent, Lütfiye, Ağapınar, Yukarıçağlan, 71 Evler, Emek, Arifiye, Avdan, Karaçay, Demirli, Karamustafa, Karapazar, Yenidoğan, Yürükkırka, Yukarıılıca, Harmandalı, Türkmentokat, Karacaşehir, Süpüren, İmişehir, Akarbaşı, Akkaya, Ihlamurkent, İstiklal, Akçağlan, Orta, Şarkiye, Orhangazi, Sultandere, Osb, Vişnelik, Kurtuluş, Deliklitaş, Sümer, Osmangazi, Vadişehir, Odunpazarıköy, Karacahöyük, Kalkanlı, Sevinç, Kanlıpınar, Karahüyük, Kuyucak, Seklice, Uluçayır, Akçakaya, Akpınar, Yürükkaracaören, Alanönü, Karatepe, Cunudiye, Yukarıkalabak, Gökmeydan, Kireç, Doğankaya, Yenisofça, Kıravdan, Yassıhöyük, Kayacık, 75.yıl (sultandere), Gümele, Musalar, Dede, Aşağıılıca, Büyükdere, Huzur, Erenköy, Çankaya, Çavlum, Gülpınar, Yıldıztepe, Gündoğdu, Kayapınar, Gültepe, Ayvacık ve Paşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sivrihisar çekici

Sivrihisar çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Sadıkbağı, Nasrettin Hoca, Yeniköy, Yenice, Hüdavendigar, Ahiler, Gerenli, Sivrihisar, Böğürtlen, Dumluca, İlören, Kadıncık, Kaldırımköy, Kertek, Zeyköyü, Memik, Oğlakçı, Ortaklar, Sarıkavak, Tekören, Camikebir, Demirci, Kurşunlu, Yunusemre, Dümrek, Kaymaz, Aktaş, Aydınlı, Babadat, Bahçecik, Ballıhisar, Benliyaver, Benlikuyu, Beyyazı, Biçer, Buzluca, Çandır, Çaykoz, İbikseydi, Karacakaya, Karacaören, Demirciköy, Dinek, Elcik, Ertuğrulköy, Göktepe, Gülçayır, İğdecik, İlyaspaşa, İstiklalbağı, Karaburhan, Hamamkarahisar, Yeşilköy, Karadat, Karkın, Aşağıkepen, Kınık, Koltan, Kurtşeyh, Yukarıkepen, Karacaörenyaylası, Karakaya, Paşakadın, Mülkköy, Yaverören, Selimiye, Sığırcık, Yenidoğan, Buhara, Cumhuriyet, Elmalı, Gedik, Hızırbey, Karabaşlı, Karacalar, Kılıç, Kubbeli, Koçaş ve Güvemli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çifteler çekici

Çifteler çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Eminekin, Ortaköy, Sarıkavak, Adalar, Alikan, Çifteler, Yıldızören, Yeni, Dikilikaya, Dikmen, Saithalimpaşa, Ilıcabaşı, Doğanay, Zaferhamit, Yenidoğan, Hayriye, Kadıkuyusu, Körhasan, Osmaniye, Sadıroğlu, Orhaniye, Erbap, Sakarya, Arslanlı, Başkurt, Belpınar, Çatmapınar, Çiftçi ve Abbashalimpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Han çekici

Han çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yazılı, Peçene, Kayı, Ağlarca, Han, İskankuyu, Başara, Gökçeyayla, Akdere, Erten, Hacılar ve Akhisar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Seyitgazi çekici

Seyitgazi çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Akin, Büyükyayla, Gemiç, İkizoluk, Yukarısöğüt, Beykışla, Karacalık, Aşağısöğüt, Seyitgazi, Doğançayır, Yarbasan, Karaören, Kümbet, Numanoluk, Sandıközü, Oynaş, Salihler, Yapıldak, Büyükdere, Cevizli, Çukurağıl, Çukurca, Değişören, Göknebi, Gümüşbel, Kesenler, Örencik, Kırka, Yazıdere, Yenikent, Yeşiltepe, Çürüttüm, Fethiye, Gökbahçe, Gökçegüney, Göcenoluk, İdrisyayla, Sarayören, Sarıcailyas, Şükranlı, Taşlıkköy, Üçsaray, Sancar, Derebenek, İkiçeşme, Yunus, Aslanbeyli, Çatören, Ayvalı, Bardakçı, Beşsaray ve Aksaklı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Mahmudiye çekici

Mahmudiye çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kaymazyayla, Tokathan, Güllüce, Mahmudiye, Mesudiye, Orta, Doğanca, Fahriye, Hamidiye, İsmetpaşa, Akyurt, Balçıkhisar, Şerefiye, Topkaya, Türkmenmecidiye, Yeniköy, Çal, Işıklar, Yeni ve Yeşilyurt bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Mihalıççık çekici

Mihalıççık çekicimiz Narlı, Yunusemre, İkizafer, Seki, Lütfiye, Mahmuthisar, Kızılbörüklü, Karaçam, Sorkun, Yalımkaya, Yayla, Yeşilyurt, Süleler, Tatarcık, Uşakbükü, Üçbaşlı, Gürleyik, Sazak, Adahisar, Bey, Çardak, Ömer, Koyunağılı, Dinek, Ahur, Ahurözü, Aydınlar, Bahtiyar, Belen, Çalçı, Çalkaya, Çukurören, Dağcı, Diközü, Dümrek, Gözeler, Güce, Hamidiye, İğdecik, Kozlu, Kayı, Korucu, Obruk, Otluk, Karageyikli, Kavak, Camikebir, Akçaören, Güreş, Saray, Sekiören, Ilıcalar ve Medrese bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Mihalgazi çekici

Mihalgazi çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Demirciler, İstiklal, Karaoğlan, Dokuz Mayıs, Alpagut, Hürriyet, Sakarıılıca, Mihalgazi, Bozaniç ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Beylikova çekici

Beylikova çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Parsıbey, İkipınar, Süleymaniye, Yalınlı, Yeni, Halilbağı, Rahmiye, Doğray, Kızılcaören, Beylikova, Aşağıdudaş, Aşağıiğdeağacı, Akköprü, Yeniyurt, Yunus Emre, Yukarıdudaş, Gökçeayva, Emircik, Köprübaşı, Sultaniye ve Yukarıiğdeağacı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sarıcakaya çekici

Sarıcakaya çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Laçin, Sarıkaya, Camikebir, Beyyayla, Dağküplü, Düzköy, İğdir, Bilal Habeşi, Sarıcakaya, Mayıslar ve Fatih bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Günyüzü çekici

Günyüzü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bedil, Çardaközü, Kayakent, Ayvalı, Beyyayla, Gecek, Kavacık, Tutlu, Özler, Günyüzü, Atlas, Mercan, Yağrı, Çakmak, Doğray, Gümüşkonak, Kavuncu, Kuzören, Yazır, Yeşilyaka, Fatih, Sümer ve Yenikent bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

İnönü çekici

İnönü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Esnemez, İnönü, Kümbetyeniköy, Kümbet, Yukarıkuzfındık, Aşağıkuzfındık, Yürükyayla, Dereyalak, Dutluca, Erenköy, Kümbetakpınar, Oklubalı, Seyitaliköyü, Çarşı, İsmetpaşa, Orta ve Yenice bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Alpu çekici

Alpu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bozan, Osmaniye, Karakamış, Fevzi Paşa, Başören, Gökçekaya, Mamure, Dereköy, Işıkören, Sarıkavak, Koşmat, Yunusemre, Kemalpaşa, Esence, Gökçeoğlu, Büğdüz, Belkese, Güroluk, Bahçecik, Alpu, Fevziye, Çerkez çukurhisar, Karacaören, Sakarıkaracaören, Söğütçük, Çardakbaşı, Özdenk, Yeşildon, Fatih, Alapınar, Arıkaya, Ağaçhisar, Aktepe ve Uyuzhamamköyü bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Eskişehir Çekici Hizmet Alanları

Araç Kurtarma

Bölgenizde her türlü aracın kurtarılması, taşınması işini profesyonel ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket etmektedir.

Araç çekici

Bölgenizde her türlü aracın çekilmesi ya da taşınması işini uzman ekiplerimize bırakın. Kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket eder.

Sıfır Araç Taşıma

Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, sıfır araç taşıma hizmeti için 7/24 göreve hazır. Sıfır araç taşıma hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşıma

Tekne taşıma hizmetlerinizi Türkiye’nin en güvenli taşıma firması ile yapın, gözünüz arkada kalmasın.

Motosiklet Taşıma

Motosikletiniz arızalandığında ya da taşınmasını istediğinizde çekici tek adresiniz. Hemen arayın, 7/24 alanında uzman profesyonel ekibimiz nerede olursanız olun, gelsin. Profesyonel kadrolarımız ile Avrupa standartlarında çekici hizmeti alın.

Karavan Taşıma

Tek telefonla, karavanınızı Türkiye’nin neresinde olursa olun bulunduğunuz yerden alıyoruz. Dilediğiniz yere en ekonomik yolla ve güvenle teslim ediyoruz. Çekici365, % 100 müşteri memnuniyeti garantisi altındasınız. Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz.

Ağır Vasıta Taşıma

Kamyon, kamyonet gibi ağır vasıta araçlarınızın taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimize güvenle çektirebilirsiniz. Uygun fiyatlı kurtarma hizmeti ile bütçenizi sarsmadan sizi bu durumdan kurtarmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Oto Kurtarma

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kurtarma hizmetleri için hemen arayın, gelelim. Yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızda olacaktır.

Çekici 365 Hakkında

Eskişehir çekici olarak 2002 yılından bu yana tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm oto çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?