Şişli çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar oto kurtarma, araç çekici, motosiklet çekici işlerinde uzman araç kurtarma desteği sağlar. Çekici 365 güvencesiyle, bölgenize en uygun çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Şişli Çekici

Şişli çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

 

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Şişli Çekici hizmetleri

Şişli bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici, sıfır araç taşıma, ağır araç taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç kurtarma hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Şişli Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Şişli ve çevresinde Çekici 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Şişli çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Şişli Oto Çekici Hakkında

Şişli Çekici yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Şişli Çekici araç yardım olarak, binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma ve yol yardım hizmeti üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet çekici ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun oto çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Şişli çekici oto yardım; araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Şişli Çekici Hizmeti Bölgeleri

 

Şişli ve çevresinde Oto Çekicigüvencesiyle, en uygun araç Çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kaptanpaşa Çekici

Otoban Çekici ihtiyacı olduğunda profesyonel Çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Kaptanpaşa Çekici otoban Çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Okmeydanı Çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren Okmeydanı Çekici size en yakın Çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Ergenekon Çekici

Size en yakın konumdaki Çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Ergenekon Çekici en yakın Çekici hizmeti için arayın.

Merkez Çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Merkez Çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Yayla Çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Yayla Çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Esentepe Çekici

Oto Çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Esentepe Çekici size en hızlı oto Çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Halide Edip Adıvar Çekici

Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Halide Edip Adıvar Çekici hemen size ulaşıyor ve Çekici hizmeti veriyor.

Gülbahar Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Gülbahar Çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Halaskargazi Çekici

Hesaplı oto Çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Halaskargazi Çekici size bir telefonla en hızlı oto Çekici hizmeti verir.

Fulya Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Fulya Çekici profesyonel Çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Meşrutiyet Çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Meşrutiyet Çekici sizlere araç Çekici hizmet vermektedir.

Eskişehir Çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Eskişehir Çekici firmaları için hemen arayın.

Mecidiyeköy Çekici

Size en yakın konumdaki Çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Mecidiyeköy Çekici en yakın Çekici hizmeti için arayın.

Cumhuriyet Çekici

Güçlü Çekici filosuyla Cumhuriyet Çekici bölgede 7/24 hizmet veren Çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Harbiye Çekici

Hesaplı oto Çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Harbiye Çekici size bir telefonla en hızlı oto Çekici hizmeti verir.

Pangaltı Çekici

E-5 karayolunda kaza mı geçirdiniz? Pangaltı Çekici E-5 en hızlı Çekici hizmetini sizlere sunuyor. Hemen bizi arayın, otomobilinizi güvenli şekilde çekelim.

Paşa Çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Paşa tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa Çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Paşa Çekici için hemen arayın.

Bozkurt Çekici

Nerede yolda kalırsanız kalın Bozkurt Çekici orada.

İnönü Çekici

İnönü içinde siz değerli müşterilerimize en hızlı Çekici ve güvenilir Çekici hizmeti vermekteyiz. Çekici deneyimli ve ekonomik Çekici hizmetinin adı.

Halil Rıfat Paşa Çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Halil Rıfat Paşa Çekici sizlere araç Çekici hizmet vermektedir.

Feriköy Çekici

Acil oto Çekici gereken durumlarda Feriköy Çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Teşvikiye Çekici

Çekici ihtiyacı doğduğunda Teşvikiye Çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 Çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mahmut şevket Paşa Çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren Mahmut şevket Paşa Çekici size en yakın Çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Duatepe Çekici

Çekici ihtiyacı doğduğunda Duatepe Çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 Çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Koltuk Tamir Evi

Şişli Çekici Hizmet Alanları

Araç Kurtarma

Bölgenizde her türlü aracın kurtarılması, taşınması işini profesyonel ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket etmektedir.

Araç çekici

Bölgenizde her türlü aracın çekilmesi ya da taşınması işini uzman ekiplerimize bırakın. Kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket eder.

Sıfır Araç Taşıma

Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, sıfır araç taşıma hizmeti için 7/24 göreve hazır. Sıfır araç taşıma hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşıma

Tekne taşıma hizmetlerinizi Türkiye’nin en güvenli taşıma firması ile yapın, gözünüz arkada kalmasın.

Motosiklet Taşıma

Motosikletiniz arızalandığında ya da taşınmasını istediğinizde çekici tek adresiniz. Hemen arayın, 7/24 alanında uzman profesyonel ekibimiz nerede olursanız olun, gelsin. Profesyonel kadrolarımız ile Avrupa standartlarında çekici hizmeti alın.

Karavan Taşıma

Tek telefonla, karavanınızı Türkiye’nin neresinde olursa olun bulunduğunuz yerden alıyoruz. Dilediğiniz yere en ekonomik yolla ve güvenle teslim ediyoruz. Çekici365, % 100 müşteri memnuniyeti garantisi altındasınız. Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz.

Ağır Vasıta Taşıma

Kamyon, kamyonet gibi ağır vasıta araçlarınızın taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimize güvenle çektirebilirsiniz. Uygun fiyatlı kurtarma hizmeti ile bütçenizi sarsmadan sizi bu durumdan kurtarmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Çekici

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kurtarma hizmetleri için hemen arayın, gelelim. Yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızda olacaktır.

Çekici 365 Hakkında

İstanbul çekici olarak 2002 yılından bu yana yol yardım, Motosiklet çekici, karavan çekici, sıfır araç çekici ve araç kurtamada tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm araç çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?