Kağıthane çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar oto kurtarma, araç çekici, motosiklet çekici işlerinde uzman araç kurtarma desteği sağlar. Çekici 365 güvencesiyle, bölgenize en uygun çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kağıthane Çekici

Kağıthane çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

 

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Kağıthane Çekici hizmetleri

Kağıthane bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici, sıfır araç taşıma, ağır araç taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç kurtarma hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Kağıthane Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Kağıthane ve çevresinde Çekici 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kağıthane çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Kağıthane Oto Çekici Hakkında

Kağıthane Çekici yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Kağıthane Çekici araç yardım olarak, binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma ve yol yardım hizmeti üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet çekici ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun oto çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Kağıthane çekici oto yardım; araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Kağıthane Çekici Hizmeti Bölgeleri

 

Kağıthane ve çevresinde Oto çekici güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Nurtepe çekici

İstanbul Nurtepe’nin her noktasına hizmet veren firmamız Oto çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor

Seyrantepe çekici

Seyrantepe ve çevresine araç çekici ve çekici hizmetleri veriyoruz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim.

Gültepe çekici

Otoçekicinda 7/24 çekici hizmetleri için güvenle bizi arayabilirsiniz. Gültepe ve civarında araç taşıma hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz.

Yeşilce çekici

Yeşilce ‘de hızlı, ekonomik ve kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim.

Çağlayan çekici

Oto çekici ve çekici hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak hakkınız. Çağlayan bölgesindeyseniz, arayın, kaliyeli hizmet alın.

Talatpaşa çekici

Talatpaşa bölgesinde hesaplı otoçekici arıyorsanız tam yerine geldiniz. % 100 müşteri memnuniyet garantisi veren firmamızı güvenle seçebilirsiniz.

Merkez çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Merkez çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

Harmantepe çekici

Aksiliğin ne zaman geleceği bilinmez. Yolda kaldığınızda Harmantepe çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Emniyet Evleri çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Emniyet Evleri çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Hürriyet çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Hürriyet çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Kağıthane Merkez çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Kağıthane Merkez çekici sizlere araç çekici hizmet vermektedir.

Yahya Kemal çekici

çekici hizmeti gerektiğinde Yahya Kemal çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Çeliktepe çekici

Yolculuk maceranız kabusa dönmesin. Yolda kaldıysanız endişeye gerek yok! Çeliktepe çekici size hemen ulaşır. Şimdi arayın.

Şirintepe çekici

Oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Şirintepe çekici size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Mehmet Akif Ersoy çekici

Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Mehmet Akif Ersoy çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Ortabayır çekici

çekici hizmeti gerektiğinde Ortabayır çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Gürsel çekici

Gürsel içinde siz değerli müşterilerimize en hızlı çekici ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz. Çekici 365 deneyimli ve ekonomik çekici hizmetinin adı.

Hamidiye çekici

Hamidiye ve tüm bölgelerine araç çekici sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Hamidiye çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

Telsizler çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Telsizler çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir.

 

Kağıthane çekici

 

Kağıthane çekici Hizmetleri

Araç Kurtarma

Bölgenizde her türlü aracın kurtarılması, taşınması işini profesyonel ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Araç çekici

Bölgenizde her türlü aracın çekilmesi ya da taşınması işini uzman ekiplerimize bırakın. Kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Sıfır Araç Taşıma

Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, sıfır araç taşıma hizmeti için 7/24 göreve hazır. Sıfır araç taşıma hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşıma

Tekne taşıma hizmetlerinizi Türkiye’nin en güvenli taşıma firması ile yapın, gözünüz arkada kalmasın. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Motosiklet Taşıma

Motosikletiniz arızalandığında ya da taşınmasını istediğinizde çekici tek adresiniz. Hemen arayın, 7/24 alanında uzman profesyonel ekibimiz nerede olursanız olun, gelsin. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Karavan Taşıma

Tek telefonla, karavanınızı Türkiye’nin neresinde olursa olun bulunduğunuz yerden alıyor, dilediğiniz yere en ekonomik yolla ve güvenle teslim ediyoruz. çekici’ın % 100 müşteri memnuniyeti garantisi altındasınız. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Ağır Vasıta Taşıma

Kamyon, kamyonet, çekici, traktör, otobüs, minibüs gibi ağır vasıta araçlarınızın taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimize güvenle çektirebilirsiniz. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Çekici

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kurtarma hizmetleri için hemen arayın, gelelim. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Nerede olursanız olun, oto çekici ve çekici hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için hemen arayın.

Çekici 365 Hakkında

İstanbul çekici olarak 2002 yılından bu yana yol yardım, Motosiklet çekici, karavan çekici, sıfır araç çekici ve araç kurtamada tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm araç çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?