Esenler çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar oto kurtarma, araç çekici, motosiklet çekici işlerinde uzman araç kurtarma desteği sağlar. Çekici 365 güvencesiyle, bölgenize en uygun çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Esenler Çekici

Esenler çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

 

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Esenler Çekici hizmetleri

Esenler bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici, sıfır araç taşıma, ağır araç taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç kurtarma hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Esenler Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Esenler ve çevresinde Çekici 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Esenler çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Esenler Oto Çekici Hakkında

Esenler Çekici yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Esenler Çekici araç yardım olarak, binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma ve yol yardım hizmeti üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet çekici ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun oto çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Esenler çekici oto yardım; araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Esenler Çekici Hizmeti Bölgeleri

 

Esenler ve çevresinde Oto çekici güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Atışalanı çekici

Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz Atışalanı çekici orada!

Birlik çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Birlik çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Davutpaşa çekici

Güçlü çekici filosuyla Davutpaşa çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Sanayi çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Sanayi çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

Namık Kemal çekici

Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Namık Kemal çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Turgut Reis çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Turgut Reis çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Kemer çekici

Profesyonel araç çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyoruz. Kemer çekici kolaylığın bölgedeki tek adresi.

Nine Hatun çekici

Profesyonel araç çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyoruz. Nine Hatun çekici kolaylığın bölgedeki tek adresi.

Mimar Sinan çekici

Oto çekme hizmetimiz ile araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat hizmet veriyoruz. Mimar Sinan çekici 7/24 oto çekici hizmet desteği.

Karabayır çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Karabayır çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Menderes çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Menderes çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

Oruçreis çekici

Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Oruçreis çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın.

Çifte Havuzlar çekici

Uygun fiyatlı oto çekici için Fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi Çifte Havuzlar çekici hizmetini arayın ve farkı görün.

Havaalanı çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Havaalanı çekici firmaları için hemen arayın.

Kazım Karabekir çekici

Oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Kazım Karabekir çekici size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Fatih çekici

Güçlü çekici filosuyla Fatih çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Esenler çekici

Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Esenler çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Tuna çekici

Trafikte her şey yolunda giderken bir anda aracınız durdu. Telefonunuz yanınızda olsun yeter. Tuna çekici ile her şey yolunda. Hemen bize ulaşın.

Esenler çekici Hizmetleri

Araç Kurtarma

Bölgenizde her türlü aracın kurtarılması, taşınması işini profesyonel ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket etmektedir.

Araç çekici

Bölgenizde her türlü aracın çekilmesi ya da taşınması işini uzman ekiplerimize bırakın. Kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket eder.

Sıfır Araç Taşıma

Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, sıfır araç taşıma hizmeti için 7/24 göreve hazır. Sıfır araç taşıma hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşıma

Tekne taşıma hizmetlerinizi Türkiye’nin en güvenli taşıma firması ile yapın, gözünüz arkada kalmasın.

Motosiklet Taşıma

Motosikletiniz arızalandığında ya da taşınmasını istediğinizde çekici tek adresiniz. Hemen arayın, 7/24 alanında uzman profesyonel ekibimiz nerede olursanız olun, gelsin. Profesyonel kadrolarımız ile Avrupa standartlarında çekici hizmeti alın.

Karavan Taşıma

Tek telefonla, karavanınızı Türkiye’nin neresinde olursa olun bulunduğunuz yerden alıyoruz. Dilediğiniz yere en ekonomik yolla ve güvenle teslim ediyoruz. Çekici365, % 100 müşteri memnuniyeti garantisi altındasınız. Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz.

Ağır Vasıta Taşıma

Kamyon, kamyonet gibi ağır vasıta araçlarınızın taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimize güvenle çektirebilirsiniz. Uygun fiyatlı kurtarma hizmeti ile bütçenizi sarsmadan sizi bu durumdan kurtarmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Çekici

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kurtarma hizmetleri için hemen arayın, gelelim. Yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızda olacaktır.

Çekici 365 Hakkında

İstanbul çekici olarak 2002 yılından bu yana yol yardım, Motosiklet çekici, karavan çekici, sıfır araç çekici ve araç kurtamada tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm araç çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?