Çatalca çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar oto kurtarma, araç çekici, motosiklet çekici işlerinde uzman araç kurtarma desteği sağlar. Çekici 365 güvencesiyle, bölgenize en uygun çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çatalca Çekici

Çatalca çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

 

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Çatalca Çekici hizmetleri

Çatalca bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici, sıfır araç taşıma, ağır araç taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç kurtarma hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Çatalca Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Çatalca ve çevresinde Çekici 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çatalca çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Çatalca Oto Çekici Hakkında

Çatalca Çekici yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Çatalca Çekici araç yardım olarak, binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma ve yol yardım hizmeti üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet çekici ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun oto çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Çatalca çekici oto yardım; araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Çatalca Çekici Hizmeti Bölgeleri

 

Çatalca ve çevresinde Oto çekici güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Kızılcaali çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Kızılcaali çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Belgrat çekici

Güçlü çekici filosuyla Belgrat çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Yazlık çekici

Yazlık bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Çekici 365 bir telefonla yanınızda.

Dağyenice çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Dağyenice çekici firmaları için hemen arayın.

Kaleiçi çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Kaleiçi çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Kabakça çekici

çekici ihtiyacı doğduğunda Kabakça çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gümüşpınar çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Gümüşpınar çekici oto çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

İzzettin çekici

çekici gerektiğinde İzzettin çekici profesyonel çekici ağı ile size en yakın personeli yönlendirerek anında çözüm üretir.

Fatih çekici

Fatih bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Çekici 365 bir telefonla yanınızda.

Başak çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Başak çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Ferhatpaşa Sb çekici

Trafikte her şey yolunda giderken bir anda aracınız durdu. Telefonunuz yanınızda olsun yeter. Ferhatpaşa Sb çekici ile her şey yolunda. Hemen bize ulaşın.

Örcünlü çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Örcünlü çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Kestanelik çekici

Uygun fiyatlı oto çekici için Fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi Kestanelik çekici hizmetini arayın ve farkı görün.

Nakkaş çekici

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok Nakkaş çekici bir telefon kadar yakın.

Yalıköy çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren Yalıköy çekici size en yakın çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Akalan çekici

Otoban çekici ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Akalan çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Karamandere çekici

Karamandere ve tüm bölgelerine araç çekici sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Karamandere çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

Çatalca çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Çatalca çekici firmaları için hemen arayın.

Hallaçlı çekici

Her şey yolunda giderken birden yolda kaldınız. Neyse ki Hallaçlı çekici size çok yakın. çekici asist hizmeti için hemen şimdi arayın.

Kalfa çekici

çekici ihtiyacı doğduğunda Kalfa çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İnceğiz çekici

Güçlü çekici filosuyla İnceğiz çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Çakıl çekici

Kaza geliyorum demez! Günün her saati bir aksilik olabilir ve yolda kalabilirsiniz. Çakıl çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Ovayenice çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Ovayenice çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Elbasan çekici

Her şey yolunda giderken birden yolda kaldınız. Neyse ki Elbasan çekici size çok yakın. çekici asist hizmeti için hemen şimdi arayın.

Çiftlikköy çekici

çekici gerektiğinde Çiftlikköy çekici profesyonel çekici ağı ile size en yakın personeli yönlendirerek anında çözüm üretir.

İhsaniye çekici

En ucuz çekici hizmeti için hemen İhsaniye çekici hizmet ağını arayın. Sizin için en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini biz sunuyoruz.

Bahşayiş çekici

Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz Bahşayiş çekici orada!

Aydınlar çekici

Aydınlar bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Örencik çekici

Oto çekme hizmetimiz ile araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat hizmet veriyoruz. Örencik çekici 7/24 oto çekici hizmet desteği.

Çanakça çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Çanakça çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Subaşı çekici

çekici gerektiğinde Subaşı çekici profesyonel çekici ağı ile size en yakın personeli yönlendirerek anında çözüm üretir.

Ormanlı çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Ormanlı çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Ferhatpaşa çekici

Size en yakın konumdaki çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Ferhatpaşa çekici en yakın çekici hizmeti için arayın

Çatalca çekici Hizmet Alanları

 

Araç Kurtarma

Bölgenizde her türlü aracın kurtarılması, taşınması işini profesyonel ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket etmektedir.

Araç çekici

Bölgenizde her türlü aracın çekilmesi ya da taşınması işini uzman ekiplerimize bırakın. Kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket eder.

Sıfır Araç Taşıma

Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, sıfır araç taşıma hizmeti için 7/24 göreve hazır. Sıfır araç taşıma hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşıma

Tekne taşıma hizmetlerinizi Türkiye’nin en güvenli taşıma firması ile yapın, gözünüz arkada kalmasın.

Motosiklet Taşıma

Motosikletiniz arızalandığında ya da taşınmasını istediğinizde çekici tek adresiniz. Hemen arayın, 7/24 alanında uzman profesyonel ekibimiz nerede olursanız olun, gelsin. Profesyonel kadrolarımız ile Avrupa standartlarında çekici hizmeti alın.

Karavan Taşıma

Tek telefonla, karavanınızı Türkiye’nin neresinde olursa olun bulunduğunuz yerden alıyoruz. Dilediğiniz yere en ekonomik yolla ve güvenle teslim ediyoruz. Çekici365, % 100 müşteri memnuniyeti garantisi altındasınız. Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz.

Ağır Vasıta Taşıma

Kamyon, kamyonet gibi ağır vasıta araçlarınızın taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimize güvenle çektirebilirsiniz. Uygun fiyatlı kurtarma hizmeti ile bütçenizi sarsmadan sizi bu durumdan kurtarmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Çekici

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kurtarma hizmetleri için hemen arayın, gelelim. Yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızda olacaktır.

Çekici 365 Hakkında

İstanbul çekici olarak 2002 yılından bu yana yol yardım, Motosiklet çekici, karavan çekici, sıfır araç çekici ve araç kurtamada tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm araç çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?