Büyükçekmece çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar oto kurtarma, araç çekici, motosiklet çekici işlerinde uzman araç kurtarma desteği sağlar. Çekici 365 güvencesiyle, bölgenize en uygun çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Büyükçekmece Çekici

Büyükçekmece çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

 

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Büyükçekmece Çekici hizmetleri

Büyükçekmece bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici, sıfır araç taşıma, ağır araç taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç kurtarma hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Büyükçekmece Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Büyükçekmece ve çevresinde Çekici 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Büyükçekmece çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Büyükçekmece Oto Çekici Hakkında

Büyükçekmece Çekici yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Büyükçekmece Çekici araç yardım olarak, binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma ve yol yardım hizmeti üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet çekici ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun oto çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Büyükçekmece çekici oto yardım; araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Büyükçekmece Çekici Hizmeti Bölgeleri

 

Büyükçekmece ve çevresinde Oto çekici güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yenimahalle çekici

İstanbul Yenimahalle’nin her noktasına hizmet veren firmamız Oto çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor

Ulus çekici

Ulus ve çevresine araç çekici ve çekici hizmetleri veriyoruz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim.

Ahmediye çekici

Otoçekicinda 7/24 çekici hizmetleri için güvenle bizi arayabilirsiniz. Ahmediye ve civarında araç taşıma hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz.

Ekinoba çekici

Ekinoba ‘da hızlı, ekonomik ve kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim.

Büyükçekmece çekici

Oto çekici ve çekici hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak hakkınız. Büyükçekmece bölgesindeyseniz, arayın, kaliyeli hizmet alın.

Alkent 2000 çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Alkent 2000 tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Alkent 2000 çekici için hemen arayın.

Mimar Sinan Merkez çekici

Otoban çekici ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Mimar Sinan Merkez çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Fatih çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Fatih çekici oto çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

Kamiloba çekici

Kamiloba bölgesinde hesaplı otoçekici arıyorsanız tam yerine geldiniz. % 100 müşteri memnuniyet garantisi veren firmamızı güvenle seçebilirsiniz.

Mimaroba çekici

Trafikte her şey yolunda giderken bir anda aracınız durdu. Telefonunuz yanınızda olsun yeter. Mimaroba çekici ile her şey yolunda. Hemen bize ulaşın.

Kumburgaz çekici

Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz Kumburgaz çekici orada!

Türkoba çekici

Türkoba ve çevresinde çekici ve çekicilarda, profesyonel deneyime sahip uzman kadromuz ile 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Bahçelievler çekici

Bahçelievler ve tüm bölgelerine araç çekici sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Bahçelievler çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

Atatürk çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Atatürk çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

Çakmaklı çekici

Çakmaklı ve tüm bölgelerine araç çekici sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Çakmaklı çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

Dizdariye çekici

Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz Dizdariye çekici orada!

Hürriyet çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Hürriyet çekici sizlere araç çekici hizmet vermektedir.

Güzelce çekici

Güzelce bölgesinde her yere oto çekici hizmeti sağlıyoruz. Yolda kalınca Güzelce çekici hemen imdada yetişir.

Murat Çesme çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Murat çesme çekici sizlere araç çekici hizmet vermektedir.

Tepecik çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Tepecik çekici firmaları için hemen arayın.

Sinanoba çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Sinanoba çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Karaağaç çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Karaağaç çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Cumhuriyet çekici

Yolculuk maceranız kabusa dönmesin. Yolda kaldıysanız endişeye gerek yok! Cumhuriyet çekici size hemen ulaşır. Şimdi arayın.

Pınartepe çekici

çekici ihtiyacı doğduğunda Pınartepe çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Celaliye çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Celaliye çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Büyükçekmece çekici Hizmetleri

Araç Kurtarma

Bölgenizde her türlü aracın kurtarılması, taşınması işini profesyonel ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket etmektedir.

Araç çekici

Bölgenizde her türlü aracın çekilmesi ya da taşınması işini uzman ekiplerimize bırakın. Kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket eder.

Sıfır Araç Taşıma

Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, sıfır araç taşıma hizmeti için 7/24 göreve hazır. Sıfır araç taşıma hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşıma

Tekne taşıma hizmetlerinizi Türkiye’nin en güvenli taşıma firması ile yapın, gözünüz arkada kalmasın.

Motosiklet Taşıma

Motosikletiniz arızalandığında ya da taşınmasını istediğinizde çekici tek adresiniz. Hemen arayın, 7/24 alanında uzman profesyonel ekibimiz nerede olursanız olun, gelsin. Profesyonel kadrolarımız ile Avrupa standartlarında çekici hizmeti alın.

Karavan Taşıma

Tek telefonla, karavanınızı Türkiye’nin neresinde olursa olun bulunduğunuz yerden alıyoruz. Dilediğiniz yere en ekonomik yolla ve güvenle teslim ediyoruz. Çekici365, % 100 müşteri memnuniyeti garantisi altındasınız. Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz.

Ağır Vasıta Taşıma

Kamyon, kamyonet gibi ağır vasıta araçlarınızın taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimize güvenle çektirebilirsiniz. Uygun fiyatlı kurtarma hizmeti ile bütçenizi sarsmadan sizi bu durumdan kurtarmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Çekici

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kurtarma hizmetleri için hemen arayın, gelelim. Yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızda olacaktır.

Çekici 365 Hakkında

İstanbul çekici olarak 2002 yılından bu yana yol yardım, Motosiklet çekici, karavan çekici, sıfır araç çekici ve araç kurtamada tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm araç çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?