Beyoğlu çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar oto kurtarma, araç çekici, motosiklet çekici işlerinde uzman araç kurtarma desteği sağlar. Çekici 365 güvencesiyle, bölgenize en uygun çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Beyoğlu Çekici

Beyoğlu çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

 

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Beyoğlu Çekici hizmetleri

Beyoğlu bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici, sıfır araç taşıma, ağır araç taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç kurtarma hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Beyoğlu Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Beyoğlu ve çevresinde Çekici 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Beyoğlu çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Beyoğlu Oto Çekici Hakkında

Beyoğlu Çekici yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Beyoğlu Çekici araç yardım olarak, binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma ve yol yardım hizmeti üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet çekici ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun oto çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Beyoğlu çekici oto yardım; araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Beyoğlu Çekici Hizmeti Bölgeleri

 

 

Kaptanpaşa çekici

Kaptanpaşa ve tüm bölgelerine araç çekici sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Kaptanpaşa çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

Katipmustafa çelebi çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Katipmustafa çelebi tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Katipmustafa çelebi çekici için hemen arayın.

Tomtom çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Tomtom çekici firmaları için hemen arayın.

Şehit Muhtar çekici

çekici ihtiyacı doğduğunda Şehit Muhtar çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yenişehir çekici

Oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Yenişehir çekici size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Piripaşa çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Piripaşa çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Müeyyetzade çekici

Otoban çekici ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Müeyyetzade çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Sururi Mehmet Efendi çekici

Sururi Mehmet Efendi ve tüm bölgelerine araç çekici sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Sururi Mehmet Efendi çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

Tarlabaşı çekici

Koltuk Tamir Evi

En ucuz çekici hizmeti için hemen Tarlabaşı çekici hizmet ağını arayın. Sizin için en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini biz sunuyoruz.

Taksim çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Taksim tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Taksim çekici için hemen arayın.

Pürtelaş çekici

Başınıza bir kaza geldi ve en hesaplı oto çekici hizmetini arıyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz! Pürtelaş çekici hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

Pürtelaş Hasan Efendi çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Pürtelaş Hasan Efendi çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Örnektepe çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Örnektepe çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Yahya Kahya çekici

Başınıza bir kaza geldi ve en hesaplı oto çekici hizmetini arıyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz! Yahya Kahya çekici hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

Çukur çekici

Trafikte her şey yolunda giderken bir anda aracınız durdu. Telefonunuz yanınızda olsun yeter. Çukur çekici ile her şey yolunda. Hemen bize ulaşın.

Kemankeş çekici

Oto çekme hizmetimiz ile araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat hizmet veriyoruz. Kemankeş çekici 7/24 oto çekici hizmet desteği.

Kasımpaşa çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Kasımpaşa çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Kamer Hatun çekici

çekici hizmeti gerektiğinde Kamer Hatun çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Halıcıoğlu çekici

Oto çekme hizmetimiz ile araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat hizmet veriyoruz. Halıcıoğlu çekici 7/24 oto çekici hizmet desteği.

Hüseyinağa çekici

çekici hizmeti gerektiğinde Hüseyinağa çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Kulaksız çekici

Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz Kulaksız çekici orada!

Hacıahmet çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Hacıahmet çekici oto çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

Kadımehmet Efendi çekici

Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Kadımehmet Efendi çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Kılıçali Paşa çekici

Size en yakın konumdaki çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Kılıçali Paşa çekici en yakın çekici hizmeti için arayın.

Keçeci Piri çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Keçeci Piri çekici sizlere araç çekici hizmet vermektedir.

İstiklal çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda İstiklal çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Küçük Piyale çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Küçük Piyale çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Ömer Avni çekici

E-5 karayolunda kaza mı geçirdiniz? Ömer Avni çekici E-5 en hızlı çekici hizmetini sizlere sunuyor. Hemen bizi arayın, otomobilinizi güvenli şekilde çekelim.

Asmalı Mescit çekici

Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Asmalı Mescit çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın.

Camiikebir çekici

Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz Camiikebir çekici orada!

Çatma Mescit çekici

Size en yakın konumdaki çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Çatma Mescit çekici en yakın çekici hizmeti için arayın.

Bostan çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Bostan çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Bülbül çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Bülbül çekici sizlere araç çekici hizmet vermektedir.

Kalyoncu Kulluğu çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Kalyoncu Kulluğu çekici sizlere araç çekici hizmet vermektedir.

Kuloğlu çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Kuloğlu çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Fetihtepe çekici

çekici hizmeti gerektiğinde Fetihtepe çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Kocatepe çekici

En ucuz çekici hizmeti için hemen Kocatepe çekici hizmet ağını arayın. Sizin için en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini biz sunuyoruz.

Hacımimi çekici

Hacımimi bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Çekici 365 bir telefonla yanınızda.

Cihangir çekici

Cihangir bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Kemankeş Karamustafapaşa çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Kemankeş Karamustafapaşa çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Bedrettin çekici

E-5 karayolunda kaza mı geçirdiniz? Bedrettin çekici E-5 en hızlı çekici hizmetini sizlere sunuyor. Hemen bizi arayın, otomobilinizi güvenli şekilde çekelim

Çekici 365 Hakkında

İstanbul çekici olarak 2002 yılından bu yana yol yardım, Motosiklet çekici, karavan çekici, sıfır araç çekici ve araç kurtamada tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm araç çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?