Beşiktaş çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar oto kurtarma, araç çekici, motosiklet çekici işlerinde uzman araç kurtarma desteği sağlar. Çekici 365 güvencesiyle, bölgenize en uygun çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Beşiktaş Çekici

Beşiktaş çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

 

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Beşiktaş Çekici hizmetleri

Beşiktaş bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici, sıfır araç taşıma, ağır araç taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç kurtarma hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Beşiktaş Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Beşiktaş ve çevresinde Çekici 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Beşiktaş çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Beşiktaş Oto Çekici Hakkında

Beşiktaş Çekici yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Beşiktaş Çekici araç yardım olarak, binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma ve yol yardım hizmeti üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet çekici ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun oto çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Beşiktaş çekici oto yardım; araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Beşiktaş Çekici Hizmeti Bölgeleri

 

İstanbul Beşiktaş’ın her noktasına hizmet veren firmamız Oto çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor

Nisbetiye çekici

Nispetiye ve çevresine araç çekici ve çekici hizmetleri veriyoruz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim.

Cihannüma çekici

Cihannüma bölgesinde hesaplı otoçekici arıyorsanız tam yerine geldiniz. % 100 müşteri memnuniyet garantisi veren firmamızı güvenle seçebilirsiniz.

Ulus çekici

Oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Ulus çekici size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Ortaköy çekici

Otoçekicinda 7/24 çekici hizmetleri için güvenle bizi arayabilirsiniz. Ortaköy ve civarında araç taşıma hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz.

Akatlar çekici

Akatlar ‘da hızlı, ekonomik ve kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim.

Akat çekici

Akat ve tüm bölgelerine araç çekici sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Akat çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

Abbasağa çekici

Oto çekici ve çekici hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak hakkınız. Abbasağa bölgesindeyseniz, arayın, kaliyeli hizmet alın.

Türkali çekici

Size en yakın konumdaki çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Türkali çekici en yakın çekici hizmeti için arayın.

Levent çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Levent çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

Balmumcu çekici

Balmumcu ve çevresinde çekici ve çekicilarda, profesyonel deneyime sahip uzman kadromuz ile 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Gayrettepe çekici

Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Gayrettepe çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın.

Levazım çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Levazım çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Mecidiye çekici

çekici ihtiyacı doğduğunda Mecidiye çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bebek çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Bebek çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Kuruçeşme çekici

Güçlü çekici filosuyla Kuruçeşme çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Konaklar çekici

Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz Konaklar çekici orada!

Arnavutköy çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Arnavutköy çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir.

Vişnezade çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Vişnezade çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Dikilitaş çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Dikilitaş çekici sizlere araç çekici hizmet vermektedir.

Kültür çekici

Her şey yolunda giderken birden yolda kaldınız. Neyse ki Kültür çekici size çok yakın. çekici asist hizmeti için hemen şimdi arayın.

Yıldız çekici

Aksiliğin ne zaman geleceği bilinmez. Yolda kaldığınızda Yıldız çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Muradiye çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren Muradiye çekici size en yakın çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Beşiktaş çekici Hizmetleri

Araç Kurtarma

Bölgenizde her türlü aracın kurtarılması, taşınması işini profesyonel ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket etmektedir.

Araç çekici

Bölgenizde her türlü aracın çekilmesi ya da taşınması işini uzman ekiplerimize bırakın. Kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket eder.

Sıfır Araç Taşıma

Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, sıfır araç taşıma hizmeti için 7/24 göreve hazır. Sıfır araç taşıma hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşıma

Tekne taşıma hizmetlerinizi Türkiye’nin en güvenli taşıma firması ile yapın, gözünüz arkada kalmasın.

Motosiklet Taşıma

Motosikletiniz arızalandığında ya da taşınmasını istediğinizde çekici tek adresiniz. Hemen arayın, 7/24 alanında uzman profesyonel ekibimiz nerede olursanız olun, gelsin. Profesyonel kadrolarımız ile Avrupa standartlarında çekici hizmeti alın.

Karavan Taşıma

Tek telefonla, karavanınızı Türkiye’nin neresinde olursa olun bulunduğunuz yerden alıyoruz. Dilediğiniz yere en ekonomik yolla ve güvenle teslim ediyoruz. Çekici365, % 100 müşteri memnuniyeti garantisi altındasınız. Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz.

Ağır Vasıta Taşıma

Kamyon, kamyonet gibi ağır vasıta araçlarınızın taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimize güvenle çektirebilirsiniz. Uygun fiyatlı kurtarma hizmeti ile bütçenizi sarsmadan sizi bu durumdan kurtarmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Çekici

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kurtarma hizmetleri için hemen arayın, gelelim. Yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızda olacaktır.

Çekici 365 Hakkında

İstanbul çekici olarak 2002 yılından bu yana yol yardım, Motosiklet çekici, karavan çekici, sıfır araç çekici ve araç kurtamada tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm araç çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?