Bağcılar çekici, yol yardım hizmetinden oto çekici hizmetlerine kadar oto kurtarma, araç çekici, motosiklet çekici işlerinde uzman araç kurtarma desteği sağlar. Çekici 365 güvencesiyle, bölgenize en uygun çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bağcılar Çekici

Bağcılar çekici, oto kurtarıcı ve hatta oto tamirci gibi birçok çekici hizmetini siz değerli müşterilerimize 365 gün 7 gün 24 saat boyunca vermekteyiz. Yolculuğunuz esnasında aracınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilmek adına sizler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

 

Araç Çekici Hizmetlerinde 7/24 kaskolu taşımanın güvenliğini yaşayın…

Bağcılar Çekici hizmetleri

Bağcılar bölgesinde yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızdadır. Çekici 365 olarak, oto kurtarıcı, oto çekici, motosiklet çekici, tekne çekici, sıfır araç taşıma, ağır araç taşıma hizmetlerimizi İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 vermekteyiz.

Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bu da firmamızın daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde oto kurtarma hizmetini sunmasına olanak sağlamaktadır.

Araç kurtarma hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Aracınızı güvenli bir şekilde park edin.
 • Diğer sürücülerin arızalı aracınızı fark etmelerini sağlayın.
 • Dörtlülerinizi yakın
 • Whatsapp’tan KONUMUNUZU göndererek, ya da ARAYARAK bize ulaşın.
 • Çekici hizmeti olarak uygun ve ekonomik yolla aracınızı dilediğiniz noktaya güvenle taşıyalım.

Bağcılar Çekici, ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bağcılar ve çevresinde Çekici 365 güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bağcılar çekici ve oto kurtarma olarak sunduğumuz hizmetler;

 1. Araç çekici hizmetleri
 2. Oto çekici hizmetleri
 3. Motosiklet çekici hizmetleri
 4. Tekne taşıma hizmetleri
 5. Karavan taşıma hizmetleri
 6. Sıfır araç taşıma hizmetleri
 7. Ağır araç taşıma hizmetleri

Bağcılar Oto Çekici Hakkında

Bağcılar Çekici yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Bağcılar Çekici araç yardım olarak, binek oto çekici ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari çekici ve taşıma ve yol yardım hizmeti üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet çekici ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun oto çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Bağcılar çekici oto yardım; araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Bağcılar Çekici Hizmeti Bölgeleri

 

Bağcılar ve çevresinde Oto çekici güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bağcılar çekici

çekici ihtiyacı doğduğunda Bağcılar çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kazım Karabekir çekici

Nerede yolda kalırsanız kalın Kazım Karabekir çekici orada.

Fatih çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Fatih çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Barbaros çekici

Her şey yolunda giderken birden yolda kaldınız. Neyse ki Barbaros çekici size çok yakın. çekici asist hizmeti için hemen şimdi arayın.

Kirazlı çekici

Otoban çekici ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Kirazlı çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Mahmutbey çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Mahmutbey çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Yenimahalle çekici

Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Yenimahalle çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın.

Merkez çekici

En ucuz çekici hizmeti için hemen Merkez çekici hizmet ağını arayın. Sizin için en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini biz sunuyoruz.

Hürriyet çekici

çekici hizmeti gerektiğinde Hürriyet çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Yıldıztepe çekici

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok Yıldıztepe çekici bir telefon kadar yakın.

Göztepe çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Göztepe çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Güneşli çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Güneşli çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Çınar çekici

çekici ihtiyacı doğduğunda Çınar çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kemalpaşa çekici

çekici hizmeti gerektiğinde Kemalpaşa çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Sancaktepe çekici

Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Sancaktepe çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın.

Evren çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Evren tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Evren çekici için hemen arayın.

İnönü çekici

Güçlü çekici filosuyla İnönü çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Bağlar çekici

çekici hizmeti gerektiğinde Bağlar çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Fevzi çakmak çekici

Fevzi çakmak içinde siz değerli müşterilerimize en hızlı çekici ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz. Fevzi çakmak çekici deneyimli ve ekonomik çekici hizmetinin adı.

Yavuz Selim çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Yavuz Selim çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Yenigün çekici

Yenigün bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Yenigün çekici bir telefonla yanınızda.

Demirkapı çekici

Otoban çekici ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Demirkapı çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Bağcılar çekici Hizmetleri

Araç çekici

Bölgenizde her türlü aracın çekilmesi ya da taşınması işini uzman ekiplerimize bırakın. Kaliteli çekici hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim. Bölgenizin her noktasına hizmet veren çekici, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket eder.

Sıfır Araç Taşıma

Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, sıfır araç taşıma hizmeti için 7/24 göreve hazır. Sıfır araç taşıma hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşıma

Tekne taşıma hizmetlerinizi Türkiye’nin en güvenli taşıma firması ile yapın, gözünüz arkada kalmasın.

Motosiklet Taşıma

Motosikletiniz arızalandığında ya da taşınmasını istediğinizde çekici tek adresiniz. Hemen arayın, 7/24 alanında uzman profesyonel ekibimiz nerede olursanız olun, gelsin. Profesyonel kadrolarımız ile Avrupa standartlarında çekici hizmeti alın.

Karavan Taşıma

Tek telefonla, karavanınızı Türkiye’nin neresinde olursa olun bulunduğunuz yerden alıyoruz. Dilediğiniz yere en ekonomik yolla ve güvenle teslim ediyoruz. Çekici365, % 100 müşteri memnuniyeti garantisi altındasınız. Çekici hizmetini sunmuş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz.

Ağır Vasıta Taşıma

Kamyon, kamyonet gibi ağır vasıta araçlarınızın taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimize güvenle çektirebilirsiniz. Uygun fiyatlı kurtarma hizmeti ile bütçenizi sarsmadan sizi bu durumdan kurtarmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Çekici

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kurtarma hizmetleri için hemen arayın, gelelim. Yolda kalan müşterilerimiz için profesyonel destek almak için Çekici 365, her zaman yanınızda olacaktır.

Çekici 365 Hakkında

İstanbul çekici olarak 2002 yılından bu yana yol yardım, Motosiklet çekici, karavan çekici, sıfır araç çekici ve araç kurtamada tüm beklentilerinize cevap vermek için durmadan çalışıyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Yaptığımız tüm araç çekici, yol yardımı, araç çekici, oto kurtarıcı çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliği ile Güvenli KKD uygulamalarına büyük önem veriyoruz. Tüm kişisel koruyucu donanım ekipmanlarımızla çekici hizmetleri yapmaktayız. Bununla birlikte her yıl Online İSG Eğitimi sertifikası alarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmaz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?